Új hozzászólás Aktív témák

  • subset

    senior tag

    válasz #72042496 #23 üzenetére

    Netflix és társaihoz nem is kérdés, hogy elég a fast ethernet, igen.
    (Egy-egy 60-70 Gigás anyagnál, van, hogy 100-130Mbit/s -re is felugrik a pillanatnyi adatátvitel.)
    Passtrough-t van, de nem használom mert ugye nem hdmi-n van a forrás - ez lehet, hogy félreérthető volt.
    A forrás egy sima dlna szerver, ezt megeszi a TV lejátszója, a mindenféle HD hang pedig HDMI ARC-n keresztül érintetlenül távozik a TV-ből az erősítőbe ami processzálja a hangot. Ez egy elég régóta létező dolog....
    Nekem még van dts dekóderem a tv-ben is, de mivel az erősítő dolgozik a hanggal ezért az sem lenne baj ha nem lenne.

    A plexet, embyt már elfelejtettem, mert sz@r a tv-n, lassú, transkódol ha kell ha nem stb....tudom jól.
    PGS feliratú anyagom nem tudom van-e, de lehet hogy pont nincs mert nem emlékszem, hogy nem tudtam volna valamit lejátszani.

    És igen, én sem szeretnék +1 lejátszós eszközt drága pénzért...ezért kénytelenül szoktam rá a tv lejátszójára, a kompromisszumaival együtt meg hogy nem olyan fancy mint egy kodi vagy plex, ez van....de gigabit lan az továbbra sincs !:)

    Te amúgy hogy eteted bitekkel a shield-ed ? Wifin ?

    Használj Te is szabad szoftvert !

Új hozzászólás Aktív témák