Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Magnat

    veterán

    válasz Dragon3000 #10 üzenetére

    Szimmetrikust akartál mondani? Én nem gondolnám, h a userek 99%-ának ez szempont lehet, arról nem is beszélve, h a Digi 300mp-s uploadja is elég versenyképes. Én inkább arra leszek kíváncsi, h a közszolgálatiság jegyében pl hajlandóak lesznek-e olyan helyen is szolgáltatni, ahol nincsenek villanykarók, mert jelenleg csak a T hajlandó ásni. Szégyen és gyalázat, h sok helyen még mindig nincs vezetékes internet és tv, mert a szolgáltatónak túl macerás lenne a kivitelezés ott, ahol az áramszolgáltató nem karón viszi a delejt. És nem vmi bivalyb@sznádi zsákfalura gondolok (bár az ottaniaknak nyilván ugyanolyan fontos lenne a normális internet), hanem konkrétan BP közvetlen szomszédságaiban is így van.

    ̿' ̿'\̵͇̿̿\з=(◕_◕)=ε/̵͇̿̿/'̿'̿ ̿

  • bteebi

    veterán

    válasz Dragon3000 #10 üzenetére

    Legyen igazad... Nálunk most gigás DigiNet van, de az igazat megvallva elég sok gond van vele. Speedtesten nagyon szép, kb. 800+/300 Mbit, de a gyakorlatban ritkán megy 30 MB/s fölé (kb. 250 Mbit), pláne tartósan. A sógorom gigás Telekom netje ebben is jobbnak tűnt.

    De ez még hagyján, 250-300 (valós) Mbit is nagyon gyors már, azt még elfogadom. Viszont rengeteget szakadozik, gyakran naponta többször is, látszólag kis terhelések esetén is. Egyelőre nem egyértelmű, hogy szolgáltatói hiba-e (de biztos van olyan is), mert egy alap ac-s router van (TP Link AC1200 vagy mi), és elég sok eszköz. 5 telefon, 1 laptop, 1-2 PC + 1 NAS, 2 okos TV, habár ezeknek kb. a fele ha menni szokott egyszerre (értsd: többnyire a fele ha csatlakozik egyáltalán, nagyobb részt WiFi-n). És akkor se feltétlenül HC felhasználás van, pl. sima böngészés vagy Facebook, szóval szerintem bírnia kellene. (Azt hiszem az egyszerűbb Huawei vagy ZTE modem-router van hozzá.)

    #12: Szerintem az esetek nem kis részében nem tudnának mit bérelni. Vagy max. az adott település valamilyen központi szerverterméig, ha van olyan.

    [ Szerkesztve ]

    Cancel all my meetings. Someone is wrong on the Internet.

  • lócitrom

    őstag

    válasz Dragon3000 #10 üzenetére

    ja tehát ha nem ad, akkor biztos nem bírja a hálózat. lol. ez logikus. azért a hálózat az nem egy darab mezei üvegszálból áll. a 10 gigára sem véletlenül kellett várni relatíve nem is sokat. egyénként azt megnézem, hogy ott olcsóbb a telekom, ahol digi van. gyanítom nem magyarország területéről beszélsz. mondhatni tősgyökeres optikás meg újonnan behúzott optikás címeket most direkt megnéztem. jó lesz "alig" 30-60% többletet számolni a telekom esetében. "Telekom is olcsóbb"... ezt még lehet egyszer az életben magamra tetováltatom.

    rip távközlési progresszió btw.

    „the cake is a lie” - mi band 4 fordítás: https://bit.ly/miband4hu - mi band 5 fordítás: https://bit.ly/miband5hu - mi band 6 fordítás: https://bit.ly/miband6hu

  • n00n

    őstag

    válasz Dragon3000 #10 üzenetére

    A Telekom sehol nem olcsóbb, mint a Digi. Itt nálunk pont 2x annyi ugyanaz a csomag. Te a Flip-re gondolsz? Mert az elérhető, viszont ott a csomag meg se közelíti a Digijét. Jelenleg ahol elérhető a Digi, ott szolgáltatásban és árban se tud a konkurencia a közelébe kerülni.

Új hozzászólás Aktív témák