Új hozzászólás Aktív témák

  • Narxis

    nagyúr

    "(többek között a lopás miatt írták újra a programot)"

    Ha már tényleg újraírták akkor csinálhattak volna jobb munkát, be kell nézni az itteni Kaspersky 2011 topikba vagy a hivatalos fórumokba. Rengeteg a panaszos a bugok miatt amiket tologatnak évről évre és egy új főverzió kiadásánál várni kell a Critical Fix-re vagy inkább a Critical Fix2-re, hogy használható legyen a program. Én tisztelem őket mert jól közelítik meg a dolgokat, jó védelmet adnak viszont ezekre a javításokra rá kellene feküdniük.

    Újraírás szerintem az amit a Symantec csinált a Norton-nal 2009-ben. Egy böszme, lassú programból lett egy szélvész gyorsaságú, minimális erőforrásigényű de az új technológiáknak(Quorum, Insight Network stb.) köszönhetően remek védelmi program.

    Aztán ott vannak az ingyenes megoldások is. Az Avast-nál már tesztelhető a 6-os verzió bétája aminek az ingyenes változatában már a virtualizáció, autosandbox is elérhető. Ott a Comodo amit én nem kedvelek de kétségtelenül gyorsan fejlődik vagy az Avira ami szintén nagyon jó. Ja és az MSE 2.0-ról se szabad megfeledkezni. Komoly verseny van ezen a piacon.

    Thanos was right.

Új hozzászólás Aktív témák