Új hozzászólás Aktív témák

  • Apollyon

    Korrektor

    válasz Francia91 #25 üzenetére

    Én viszont ahogy néztem a hőmérsékleteket a GMA-val a chipset, vagyis az alaplap is jobban melegedett, pedig csak böngészésre használtam, és ott sem youtube, tehát PH meg ilyenek. A proci böngészés közben 36-40 fok, az ATI meg 43-48... Ezzel szemben az intel az olyan 55-58 volt alapjáraton.. Windowson legalábbis, linuxon még nem próbáltam. Pedig ki van takarítva mindig a gép, bár nem is porosodik igazán.

    (#21) Francia91: Jah a 12K nem is rossz érte. Egyelőre mondjuk még csak asztalinak használom a gépet, így gondolom teljesítmény szempontjából mindegy. Ennyire viszont még sosem mertem szétszedni a gépet, mert nem biztos hogy össze tudnám ugyanúgy rakni :D Mindig csak asztali gépet szereltem azzal nem volt sosem bajom.)

    Ahogy meg néztem elég rosszak a vélemények az újabb Thinkpad-ekről, majd ha még lesz rá keret tuti szerválok be egyet a T500-ból. IPS panelre egyébként van esély?

    #1) Respect the privacy of others. #2) Think before you type. #3) With great power comes great responsibility.

Új hozzászólás Aktív témák