Új hozzászólás Aktív témák

  • LGLuke

    őstag

    válasz vicze #4 üzenetére

    Pontosan ez jutott nekem is eszembe:
    nekem T460s van, jelenleg is arról írok, és hát ez tulajdonképpen annyival több, hogy USB 3.1 Type-C is elérhető, illetve megjelentek benne a 7. generációs Intel Core i processzorok.
    Mivel a 7. generáció sebességfölénye szinte elhanyagolható és sok esetben a 15 W TDP lesz a szűk keresztmetszet, így igazából csak egy kötelező ráncfelvarrás.
    Egyébként személy szerint én nagyon szeretem ezt a gépet, kellemes csalódás. (Használtam és van HP UltraBook, ProBook, Dell Latitude és megállja a helyét mellettük, szerintem itt már csak az ízlés dönt, mindegyik kiváló masina.)
    Annyit hoznék fel hibának, hogy a Dell Latitude E7470 gépemben pl. cserélhető mindkét modul, tehát nincs forrasztva, ami szerintem nagy előny, így akár 32 GB is elérhető, ha szükséges lenne, ráadásul memória hiba esetén nem kell alaplapot cserélni.A másik pedig a billentyűzet világítás, ugyanis a Dell-nél ha kikapcsol a világítás, akkor a beállításoknak köszönhetően vissza is kapcsol, ha a billentyűzethez, vagy egérhez hozzáérsz. A Lenovo esetében, ha elalszik a gép vagy bármi oknál fogva kikapcsolt, akkor neked mindig manuálisan a hotkey kombóval kell visszakapcsolnod, ami idegesítő és ezt BIOS-ból lazán meg lehetne oldani.

Új hozzászólás Aktív témák