Új hozzászólás Aktív témák

  • tkazmer

    addikt

    válasz wwenigma #11 üzenetére

    huhh, az meg aztán tényleg az NHH hatásköre, hogy mennyibe kerül a 3g-s net.
    senki nem beszélt versenyképességről és hasonlóról, a kolléga azt bizonygatta, hogy neki nem volt választási lehetősége, én meg rávilágítottam a tényre, hogy igenis volt, és feltehetően a számára jobbat (azaz a t-onlineos adsl-t) választotta.
    a kérdés szempontjából teljesen irreleváns az ár és a sebesség, az ő szempontjából a választás során feltehetően nem volt az persze. de ha valaki napi 20db emailt küld csak el azt viszont szeretné az ország bármely pontjából megtenni, akkor neki meg az adsl nem fogja megérni. ennyi, már ez is nagy és felesleges kitérő volt, köszönjük emese.

    (#13) wwenigma
    jajj, mert aztán sajóalsóbábonya és budapest tényleg pont ugyan az a kategória, a lélekszámuk megegyezik, tehát ugyanannyi embert érnek el.
    nem tudom, hogy mennyi tapasztalatod van mobilnetekkel, de balatonnál, vagy miskolc illetve budapest környékén nekem a vodafone remekül teljesít, illetve az M7-es autópályán budapest és letenye között gyakorlatilag végig kiválóan használható a pannon mobilnet...

    [ Szerkesztve ]

    úgy tervezték, hogy kibirjon egy atomtámadást is. De nekünk komolyabb fegyvereink vannak, mint pl Béla bá, a földmunkagépkezelő

Új hozzászólás Aktív témák