Új hozzászólás Aktív témák

  • FTeR

    addikt

    válasz floatr #19 üzenetére

    a lényeg a személyben van. tehát az egyik alapító csóka elvállal egy munkát ami nem sikerül, majd levonja a következtetését. mint mondani szoktam, informatikában nincs megoldhatatlan probléma, csak elég idő és erőforrás kell hozzá.
    a kompatibilitáson nincs mit lovagolni. ms egyszerűen nem teheti meg, hogy figyelmen kívül hagyja, mert igencsak nagy felzúdulás lenne belőle. aminek az ellentábor nyilván örülne.

    ezt nem nagyon értem. érdekel a téma, de nem hat meg a végredmény. vitáztam a bluray meg a hddvd kapcsán is. ott még volt, h oldalt is váltottam és végül senem fakadtam sírva, senem ujjongtam. a téma lezárult.

    számora nem fekete fehér. lásd én elismerem a hibákat egyik oldalon és belátom az előnyöket a máikon. ez a te fejedben nyilván azt hozza le, h persze hogy látja a hibákat mivel vannak, csak hülye ahhoz, h lássam az összeset és persze, h van mit elismerni, csak hülye ahhoz, h lássa mennyire is fantasztikus.
    itt én le is zárnám ezt a fonalat.

    a böngészősdi úgy néz ki, h sokan látják, h milyen szar az ie, majd látják, h mégis nagy a részesedése, amiből levonják a következtetés, h szemét ms.
    erre mondom én azt, h nm úgy van az, mert ez ezért meg azért van úgy, meg itt meg ott nincs is alternatívája. ezt a részt jól kitárgyaltuk a korábbi topikan, ahol dajkopali is bátorkodott védelme alá venni az ie-t, itt nem mennék bele újra.

    ez már megint a ki mit mondott rész, ami a vita halála. én úgy látom, h az elmondottak után a labda nem nálam van, ennek folyamán jogosnak érzem, h várom a választ. lásd most is megkerülted a monopolosra adott válaszom.

Új hozzászólás Aktív témák