Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • b.

    félisten

    Meglepődött valaki?

    "A számítógépek hasznavehetetlenek. Csak válaszokat tudnak adni." (Pablo Picasso) "Never underrate your Jensen." (kopite7kimi)

  • b.

    félisten

    válasz JoeYi #14 üzenetére

    Ez miatt az üzletpolitika miatt bukott meg és ezért növekszik a GF now.

    "A számítógépek hasznavehetetlenek. Csak válaszokat tudnak adni." (Pablo Picasso) "Never underrate your Jensen." (kopite7kimi)

  • b.

    félisten

    válasz johnyblaze #73 üzenetére

    Színezheted de abszolút igaza van. A vásárlók eldöntötték és szavaztak a pénztárcájukkal. A szolgáltatás megbukott ,mert rossz üzletpolitikát választottak többen ezt már megmondtuk a béta fázis alatt, hogy ez lesz a sorsa.
    sajnálom azt kisebb részt akit fájóan érint , meg azt is aki külön megvette ide a játékot aztán máshol már nem játszhat vele vagy meg vette ide újra...
    ott a GF now, elmegy egy 8 ezres Android kütyün is nem kell hozzá újra venni a játékot, ha már meg van ,ha megveszed Steamre vagy mit tudom én mire az a tied marad offline is.
    Pár alternatív valóságban élő emberként kívül mindenki látta hogy a kettő szolgáltatás közül melyik az életképes.

    [ Szerkesztve ]

    "A számítógépek hasznavehetetlenek. Csak válaszokat tudnak adni." (Pablo Picasso) "Never underrate your Jensen." (kopite7kimi)

  • b.

    félisten

    válasz Polllen #75 üzenetére

    nem azt írtam hogy az ütötte ki.
    " A szolgáltatás megbukott ,mert rossz üzletpolitikát választottak"

    Amúgy nem tudom miből gondolod, hogy biztos nem. [link] Biztos lehetsz benne hogy ezek mellett esélye sem volt a Stadiának.

    janeszgol: meg kell venni csak nem mindegy hogy utána más platformon is játszhatsz vele vagy offline is...

    Teljesen mindegy már a dolog, halva született ebben a formában.

    [ Szerkesztve ]

    "A számítógépek hasznavehetetlenek. Csak válaszokat tudnak adni." (Pablo Picasso) "Never underrate your Jensen." (kopite7kimi)

  • b.

    félisten

    válasz johnyblaze #78 üzenetére

    Ok azzal nincs gond hogy sajnálod, de nem értem miért... Kissé érthetetlen számomra. Mi az amit nyújt azon kívül hogy a játékokat újra kifizettetik veled, egy GF now vagy Microsoft szolgáltatással szemben?

    A hatalmas munka a "Portolás" egy Linux/ Vulkan alapú stream szolgáltatóra ? :F nem egyenlő fejlesztéssel, ez nem egy konzol..
    EA,UBI stb nem előfizető aki miatt megy egy platform hanem egy fejlesztő aki 20. rókabőrt is lehúzza amiről lehet . Szerintem viszonylag minimális munka lehet nekik kiadni/ támogatni rá egy kész játékot főleg hogy elég jó fordítókkal rendelkeztek.

    [ Szerkesztve ]

    "A számítógépek hasznavehetetlenek. Csak válaszokat tudnak adni." (Pablo Picasso) "Never underrate your Jensen." (kopite7kimi)

  • b.

    félisten

    válasz johnyblaze #82 üzenetére

    Mindenkinek az volt. Én kipróbáltam és nem szerettem.
    Nincs még egy olyan PC-s stream szolgáltató ahol meg kell venned a teljes áru játékot ahhoz hogy játszhass a szolgáltatásukkal és utána csak és kizárólag azon tudd használni. Tehát te vettél Stadiára pár játékot most az is megy a levesbe.Még utoljára löknek egyet azokon akik legalább tettek bele pénzt.Ha lenne bennük tartás a játékönyvtárat elérhetővé tennék más áruházaknál.
    Azoknak a fogyasztóknak is előnytelen, akik váltottak volna rá, de nem tették mert szar volt struktúrája. Olyan dologgal vitatkozol amit a legnagyobb tény támaszt alá, az hogy megbukott a szolgáltatás.
    Ennek örül sok ember, hogy nem sikerült ezt az üzleti modellt sikere vinniük.

    Szuper alternatíva akkor lehetett volna belőle ha megváltoztatják az üzletpolitikájukat. Ez nem egy konzolos szolgáltatás volt, még ha annak is akarták eladni.
    itt PC-s játékoka streameltek és más platformokon , akár offline is játszható játékokat próbáltak "exkluzívnak" eladni és ezt felárazni ,miközben megvehetted saját több platformos / offlline használatra a játékot más áruházakban akár olcsóbban és játszhattál akár ingyen stream és nem stream szolgáltatással.
    A te is most megteheted hogy játszol GF nowon vagy Xcloudon( eltérő üzleti modell de még is kiegészítik egymást) a veszteség pont azért ér most mert a játékokat is bukod a szolgáltatással együtt és megint megveheted majd ha később akarod őket élvezni.

    [ Szerkesztve ]

    "A számítógépek hasznavehetetlenek. Csak válaszokat tudnak adni." (Pablo Picasso) "Never underrate your Jensen." (kopite7kimi)

  • b.

    félisten

    válasz janeszgol #86 üzenetére

    Mind a Gamepass mind a Sony platformja lehetővé teszi PC-n is a streamet és tartalmazza a játékokat az előfizetés ára..

    Pollen: nem értettem félre .Pontosan ezek miatt az ár árazás és árukapcsolások miatt állt földbe a dolog amiket itt felsoroltál előnyként.
    Van UBI játék = fizess érte.
    A játékot megveszed csak náluk játszhatod és ennek örülsz hogy ehhez nincs még hardver költség? :F Mint írtam pontosan konzolként exkluzívként akarták kezelni a s PC játékokat egy stream platformon..
    Nem külső áruházi kapcsolással működik.
    Ezeket hogy láthatja valaki pozitívumként nekem érthetetlen de azt gondolom a többség számára akik elítélték ezt a konstrukciót is az volt. Minegy is.
    Igazából ha nektek jó volt akkor természetesen sajnálom ami történt a ti szemszögetekből, de a saját szempontomból én örülök, hogy nem vert gyökeret ez a rendszer .

    [ Szerkesztve ]

    "A számítógépek hasznavehetetlenek. Csak válaszokat tudnak adni." (Pablo Picasso) "Never underrate your Jensen." (kopite7kimi)

  • b.

    félisten

    válasz johnyblaze #102 üzenetére

    Sonynál a stream előfizetésben kapod a játékot hozzá nem kell venned külön.
    Ugye itt arra utaltam a PC stream-mel hogy ott konzolos ( akár exkluzív) játékokat streamelhetsz PC-n akár konzol nélkül is, felhő alapú szolgáltatás, amiket más platformon vagy áruházban nem érsz el. [link] ( Mondjuk még a mi országunk pont nem támogatott PC szempontjából, hamarosan ezt írják ránk,de van rá kiskapu)
    Egyedi szolgáltatás, pont ez hiányzott abból amit a Stadia árult.

    [ Szerkesztve ]

    "A számítógépek hasznavehetetlenek. Csak válaszokat tudnak adni." (Pablo Picasso) "Never underrate your Jensen." (kopite7kimi)

Új hozzászólás Aktív témák