Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • ricsi99

    addikt

    válasz nuke7 #43 üzenetére

    Mint írtam engem nem kell győzködni.
    "simán visszahoznák azt a bevételt"
    Ezzel nem értek egyet.
    Miért is kell az állambácsinak/vagy a vőnek /vagy bárkinek ebből haszon? Vagy te helyesleg ,hogy egy termékre bárki más kizárólagos forgalmazást ,és extra haszonkulcsot tenne? Csak azért ,hogy így védjen meg téged/mást vagy hasonló lózungal etetne?
    "élhetőbb társadalmakat teremtene"
    Volt már negatív példa is erre (benarkozott tag + kocsi+ezerrel tépek pl.)... vagy az anyagi haszon valaki/kik kezében javítana bármit is?
    Lehetséges én vagyok különc ,de én nem úgy látom ,hogy bárhol is a felhalmozott anyagi javak a köz részére szétosztásra kerülnének.
    Azt messze töbször látom ,hogy ha valaki/kik kicsit is jobb helyzetbe/hatalomra kerülnek ,akkor simán átgázolnak másokon és csak a felhalomzásnak élnek.
    "Szakemberek véleménye" persze az ,hogy minden káros... de ne gondold azt ,hogy ha "államilag" rábólintanak valamire az biztos jó lehet.
    Véleményem szerint ,bármely tudatmódositó szer ,az legyen alkohol vagy más az nagy mennyiségben nem tesz jót senkinek.... de aki nem tudja hol a határ annak mind1 , miből nyeri ki... drog/gyogyszer/pia/ bármi....

    Egy Gyűrű mind fölött, Egy Gyűrű kegyetlen, Egy a sötétbe zár, bilincs az Egyetlen...

Új hozzászólás Aktív témák