Új hozzászólás Aktív témák

  • nemlehet

    őstag

    válasz lappa86 #44 üzenetére

    Nem, nem egyszerűbb, mert ezért (is) ilyen elcseszett magyar szolgáltatói kultúra. Mert akkor hol van ennek a vége? Hát néha kifogy a benzin a buszból, szóval akkor mindenki fél literes petpalackban vigyen magával. Néha defektet kap, akkor igazán tudod görgetni magad előtt a pótkereket. Néha nem tartják be a menetrendet még tájékoztató jelleggel sem, szóval mindenki fél évi pénzt tegyen félre ha kirúgják legyen miből élni.... Persze ez eltúlzása a dolognak, de nem lenne egyszerűbb ha mindenki betartja a rá eső részt?
    Plusz 2 havonta egy jegy az nekem 1800 Ft egy évben amiből én 2 napig eszek. Ezt ki adja nekem vissza azért mert ŐK nem képesek üzemeltetni a saját infrastruktúrájukat?

    Valóban nincs ilyen pont az utazási feltételekben, de az pl benne van, hogy piszkos ruhában nem lehet felszállni, de a csöviket senki nem zaklatja, vagy legnagyobb poggyász méret is benne van, de engem szállítottak már összehajtogatott rollerrel ami belefért ebbe. Tehát akkor most hogy van ez? Szelektíven tartjuk be?

    Kár mosdatni a BKK-t, egy dillettáns kifizetőhely az egész, ahol az utas inkább zavaró tényező mint ügyfél.

    Nokia 3310->3410->3100->6500 Slide(RiP Nokia)->Acer Liquid Metal ->Xiaomi Hongmi-> Xiaomi Redmi Note 3

Új hozzászólás Aktív témák