Új hozzászólás Aktív témák

  • #40553216

    törölt tag

    válasz n00n #4 üzenetére

    ez igaz, de normális cég céglevelezéshez nem használ semmilyen nyilvános email-szolgáltatót, inkább saját megoldást. szerintem.

    (#7) Depression
    le van írva - ahogy már korábban is le volt - a megoldás: levelezőkliens és IMAP/POP3. én az IMAP-ot használom, mert a szerveren is megmaradnak a levelek, plusz a gépre is le vannak töltve. lehet, hogy a pop3 is ilyen, de nekem nem így tűnt, azóta meg nem néztem, hogy imapot használok.

    tehát a cikkre is reagálva:
    1. ezért is kell levelezőklienst használni.
    2. a cloudot én egyébként sem használnám (a mainál nagyobb mértékben, fontos dolgokra), majd a távoli jövőben igen, ha már nem lesz más lehetőség. különben meg ezeket a hibákat nem nagyon kéne még számon kérni, mert még elég kezdetleges állapotban van. ha meg valaki szerződött, akkor nyilván le van papírozva a felelősség, és nyilván számon kérhető a szolgáltató. a a cég, amelyik meg úttörőként fontos dolgokat rak a cloudba: hát először arra gondoltam, hogy megérdemli, de azután meg arra, hogy ha nem lettek volna ilyen úttörők, akkor még mindig menekülnénk a villám gyújtotta tűz elől, mint az állatok.

    még annyi: az a cég, amelyik webes felületen keresztül levelezik, egyrészt menjen a .csába, másrészt ennél sokkal csúnyább dolgokat is megérdemel.

    (#12) BiP:
    a cloud szempontjából szerintem jó ha monopólium van, mert ha elszáll a google, mindenki egyformán szív, senkinek nincs versenyelőnye! :D :DDD

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák