Új hozzászólás Aktív témák

  • bambano

    titán

    LOGOUT blog

    válasz WonderCSabo #23 üzenetére

    Az a mocsokság ebben az ndk-ban, hogy kis szolgáltatók saját zsebből megoldják nagy nehezen azt, hogy legyen vidéken is internet, utána jobb esetben jön a multi meg az inkumbens és letarolja a piacot, felvásárolja áron alul a versenytársakat és tönkreteszi a versenyt.

    Az ndk ehhez a folyamathoz kíván állami támogatást nyújtani, ami az én szememben a gazemberség minősített esete. A cikk szerint Bajnainak sikerült egy átfogó iparági szövetséget létrehoznia a támogatás céljára. Elképzeltem, ahogy Bajnai hetekig kilincsel a nagy szolgáltatóknál, hogy hoznék nektek 150 milliárdot, csak kellene egy kis lózung mellé, a nagy szolgáltatók meg kéretik magukat... nem, nem, ide ne hozz állami pénzt, megoldjuk magunk, nem, kedvezmény se kell, hess innen... Ahha...

    Nem politizálni akarok, nem erről van szó. Arról van szó, hogy nekem, mint internet szolgáltatónak a tegnaptáv is meg az invitel is egy nagy kalap pénzért adja azt a bérelt vonalat, amivel eljutok a bix-ig. Most meg állami pénzen akarnak maguknak másik hálózatot, amin ők elviszik a forgalmat? Nesze neked piaci verseny.

    Egy átlagos héten négy hétfő és egy péntek van (C) Diabolis

Új hozzászólás Aktív témák