Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • ldave

    félisten

    válasz Wlac #29 üzenetére

    Nekem is sok lesz a vásárolt rész februárban, kicsit megszaladt a Switch backlog bővítés :)

    A Slime draws near! Command?

  • Wlac

    Ármester

    válasz Wlac #29 üzenetére

    2023 március

    Vettem:
    - Thumper (PS5 upgrade)
    - Pistol Whip (PS VR2)
    - Far Cry 6 (PS5)
    - Synth Riders + Gorillaz pack (PS VR2)
    - Mana Spark Complete Edition (Switch)

    Végigjátszottam:
    - Miles Morales (PS5)
    Jelenleg ezzel játszom:
    - Far Cry 6 (PS5)
    - Animal Crossing: New Horizon (Switch)

    A március nyugisabb volt, mint a február (mondjuk azt nehéz lesz überelnem), de azért beesett pár dolog.

    Anno mobilon kipróbáltam a Thumper című, zseniálisnak titulált játékot, de nem igazán kapott el. Nem értettem, hogy miért annyira nagy szám, de ugye az csak egy mobilos verzió volt. Mivel Stökiék (Checkpoint podcast) sokszor szokták emlegetni, ezért megvettem a PS5 upgrade-et, hogy a VR2-ben is ki tudjam próbálni, hátha ezúttal elkap. Nem tette, szerintem 20 percet, ha játszottam vele, és nem adott nagyobb élményt, mint a mobil változat.

    VR2-re beszereztem még a Pistol Whipet és a Synth Riders-t. Ha lenne rá Beat Saber, akkor az utóbbi biztos, hogy kimaradt volna, mert számomra csak egy Beat Saber light. Kevesebb zene (még kevesebb, amit ismerek/szeretek), kicsit lazább játék élmény, de amúgy hasonló hangulat. Nem bánom a vásárlást, de biztos, hogy amint megjelenik a BS, rögtön a fiókba kerül.
    A Pistol Whip kellemes meglepetés volt, a videókon nem jött át, hogy mennyire jó.

    A hónap meglepetése a Far Cry 6 volt. Az öcsém akart vele játszani, ezért behúztam akcióban a főgonoszos DLC-vel együtt, de úgy voltam vele, hogy majd egyszer ránézek. Ez az egyszer valamilyen random indíttatásból hamar eljött, és nagyon meglepődtem a játékon. Szerencsére a környezetemben mindenki lehúzta, így nulla elvárással ültem neki, ami határozottan az élmény malmára hajtotta a vizet. Az elején még forgattam a szemem, de ahogy mélyedtem bele a játékba, és fedeztem fel az apró újításokat, amiket mintha rám szabtak volna, egyre inkább kezdtem úgy érezni magam, mint Vincent a híres gifben. Persze jövő hónapban már nyilván unni fogom a dolgot, de egyelőre jól elszórakozok vele.

    A hónap utolsó vásárlása Mana Spark volt Switchre. Csak szerencséje volt, hogy őt választottam, ugyanis ő volt az első leakciózott rouge lite, amire ráakadtam, így behúztam egy laza szórakozásra. A Nintendo pontok miatt nem kellett érte fizetnem, ami külön jó. Tök jól működik ez a rendszer.
    Ezen felül a feleségemtől megkaptam az Animal Crossingot, amire régóta fájt a fogam. Jó kis móka, megvan a napi pár tíz perc rutinom vele.

    Egyedül a Miles Moralest játszottam végig, de valahogy fél úton elveszített a játék, így alig vártam, hogy vége legyen. Egynek jó volt, de egy open world játéktól azért többet várnék.

    “The wha-"

Új hozzászólás Aktív témák