Új hozzászólás Aktív témák

  • l.skywalker

    félisten

    2023. Január

    Vásárlások: - 0
    -
    Végigjátszások, eladások: + 1
    + Assassin's Creed Valhalla
    +Vampire Survivors: Legacy of the Moonspell DLC

    Összesen a hónapban: +1
    ---------------------------
    Éves összes: +1

    Vélemények:
    - Assassin's Creed Valhalla: Végül erre az évre átcsúszott az alapjáték befejezése, ezt decemberben nem, realizáltam, hogy pontosan hogyan is van, de így rendes játékosként a DLC-ket is és az ingyenes bővítményeket is kijátszottam. Még van benne pár unlock-olható dolog, azok miatt még a gépen hagytam, de összességében kész. A teljes AC szériához nem tudom mérni, mert csak az első 3-al játszottam a régiek közül, az új "irány" játékai közül számomra az Origins és az Odyssey után van minőségben. Hiányoznak azok a finomságok, amik az Origins után a térképek növekedésével vesztek ki a játékból. A mirázs-t is ettől függetlenül egy nagy leárazásban végig fogom játszani.
    - Vampire Survivors: Legacy of the Moonspell DLC: az alapjátékhoz új dolgot nem adott csak némi időbeni tartalommal bővítette ki azt. Pár új feloldható karakterért és 1-2 kihívásért azt mondom, hogy a legjobban elköltött 200 forintom volt. Maga a teljes játék viszont különösen tetszett.
    - Destiny 2: 19. szezon - a szezon nekem nagyon jól indult, tetszettek az új tartalmak, a szezonális sztori és az új dungeon. De végül ahogy sikerült mindent kiszedni és letudni a challangeke-t, úgy szorult is háttérbe, de ez mindig a single játékaimra van jó hatással, így kicsit sem bánom. Ráadásul még van hátra 3 hét a következő DLC-ig.

    Amikkel jelenleg játszom:
    - Destiny 2: a 19. szezonból hátra van 3 hét, a heti dolgokat kifarmolom ill. 24-én érkezik a szezon sztoriját lezáró küldetés.

    - Destiny 1: elértem a Rise of Iron-ig a sztoriban, mikor a konzol elé jutok akkor haladgatok vele szépen.

    - Power Wash Simulator: megérkezett a Lara Croft bővítmény (ingyenes), így újra szembe nézek a mocsokkal

    - Immortals Fenyx Rising: egy kósza ötlettől vezérelve belekezdtem és az első 10-15 óra után azt mondhatom, hogy tetszik. Terveim szerint ez lesz a fő csapás a következő szűk 1 hónapban.

    Nem szabad félnem. A félelem az elme gyilkosa. A félelem a kis halál, mely teljes megsemmisüléshez vezet. Szembenézek félelmemmel.

Új hozzászólás Aktív témák