Új hozzászólás Aktív témák

  • Wlac

    Ármester

    2021 január

    Vettem:
    - PSPlus
    - The Surge 2 (PS4)

    Végigjátszottam:
    - Fallout 4 összes DLC (PS4): kölcsön játék

    Eladtam:
    -

    Most ezzel játszok:
    - The Surge 2 (PS4)
    - Shadowrun: Origins (PC)

    Idei állás: -2

    Sok év után lecseréltem a laptopomat egy olyan példányra, amin játszani is lehet, úgyhogy most már elkezdtem jelölni a platformokat is, bár a fő játékgépem továbbra is a PS4 marad.

    A The Surge 2-re nagyon ráfüggtem, sokat könnyítettek rajta az első részhez képest, ami számomra befogadhatóbbá tette. Lassan befejezem, utána jöhet a Shadow of the Tomb Raider, valamint a mostani akciókból már kinéztem a Bully-t.

    Idén változtatok egy kicsit a pontok számolásán. Egyrészt tavaly főleg akkor számoltam el egy játékot, hogyha platináztam, ami miatt több játékot nem számoltam plusznak. Az elmúlt pár hónapban azonban alább hagyott a trófeázós kedvem, és már nem hajkurászom őket. Ha nem nagy kín, akkor belefeccölök plusz energiát abba, hogy megszerezzem a platinát, de messze nem annyit, mint korábban. Kezdek öregedni...

    Másrészt, hogyha jól látom továbbra sincs lefektetett szabály az előfizetések számolására. Tavaly minden hónapban levontam egy pontot a PSPlus-ért, de az abból megszerzett "ingyen" játékokért nem számoltam pontot. Ezt már csak azért sem éreztem teljesen fairnek, mert így alapból -12 pontom volt az évben, pedig még csak nem is a játékok miatt fizettem elő, hanem a multi miatt. Szerintetek az mennyire korrekt, hogyha idén csak abban a hónapban számolom el mínusznak, ha letöltök egy játékot az adott havi kínálatból (pl. ebben a hónapban a Tomb Raider-t)?

    “The wha-"

Új hozzászólás Aktív témák