Új hozzászólás Aktív témák

  • mephi666

    nagyúr

    válasz Eastman #27 üzenetére

    nálunk (lassan 12éve) az eladónak (80év feletti nő) annyi kikötése volt, hogy az ő megszokott ügyvédjéhez menjünk, oda jött az ingatlanos nő is, aki mellesleg segített nekem a hitelügyintézésben :K írtuk a papírt, adtam a foglalót, abból ő fizette az ingatlanost... ingatlanos jött az ügyvéddel együtt a bankba is, amikor megjött a majdnem 6milliós hitel, ott kaptuk meg az átadás-átvételi papírt és kaptam kézhez a kulcsot... viccelődött az eladó, hogy "a közelben van egy nyaralója is, nem érdekel?" ...én is viccesre vettem: "most hitellel 25 évre elláttam magam, de majd térjünk vissza rá utána" :DDD ...a nő egy 80-as igényesen kiöltözött/kifestett nő volt, betette a lóvét a kistáskájába és indult volna gyalog(!) haza kb 1.5-2km-re :Y ingatlanos mondta neki, hogy inkább elviszi, ennyi pénzzel ne sétálgasson már (előtte pár héttel alig 700ezerrel a táskában is eléggé kellemetlenül éreztem magam)

    [ Szerkesztve ]

    "Kis lépés az emberiségnek... hosszú lépést a férfiaknak..." ++++++++++++++ BattleTag: mephiHUN#2258 ++++++++ A kígyó veszélyes állat mert harap, de a takarítónő még veszélyesebb, mert ő Maris

Új hozzászólás Aktív témák