Új hozzászólás Aktív témák

  • Darmol

    senior tag

    válasz @tco@ #40 üzenetére

    A blockchain egyébként is érdekes lehet, mert rengeteg lehetőség van benne. De a bányászoknak nem ez a lényeg, hanem a spekulatív haszon, és a ténykedésükkel irgalmatlan károkat okoznak világgazdaság szintjén. De ha valaki ezt szóvá teszi, akkor hüpp-hüpp, "megint bántják a bányászokat, pedig nem csak BTC léteziK". De nyilván nem az egyébbel foglalkoznak és a technológia lehetőségeivel, hanem a BTC-t meg ETH-t csákányozzák.
    Az alapján amiket írtál lehet az hiszed a fentieket konkrétan neked címeztem, de akkor tévedsz mert általánosságban írtam. "Akinek nem inge..."
    Az csak hab a tortán, hogy a spekulatív kriptok túlárazottak, és ha egy befektető ránéz az egy éves árfolyam mozgóátlagokra, akkor azonnal shortolja. Na ja, "profi befektetők is befektetnek kriptoba". Arról már nem szól a fáma, hogy úgy fektetnek be, hogy shortolják.
    Végül is rengeteg a balek aki bedől a nagy semmi ígéretének.

    Aki azt mondja "nem tudom elhinni az igazságot" az naiv. Aki azt mondja "nem akarom tudni az igazságot" az ostoba. Aki azt mondja "az igazság tilos" az gonosz. Aki azt mondja "én határozom meg az igazságot" az beteg.

Új hozzászólás Aktív témák