Hirdetés

2018. augusztus 16., csütörtök

Gyorskeresés

(#1) Shade45

Shade45
(fanatikus tag)

Valamivel ki kell köszörülni azokat a P9-es marketing faileket... ;] ;] ;]

(#2) joey04

joey04
(Jómunkásember)

Reméljük nagyobb sikereket hoznak össze mint a p9 kamerája.

Bazinga!

(#3) Kopi31415 válasza joey04 (#2) üzenetére

Kopi31415
(PH! félisten)

Mi a bajod azzal?

Part to Part | Status:122% completed | Estimated time remaining:1193hr 2min 30sec

(#4) MMMMMM

MMMMMM
(kvázi-tag)

A P9 -el tényleg nagyon jo képeket lehet késziteni és nem csak nappal, főleg ugy h csak f2/2 -es, (Amit a most megjelenő iphone 7-ről már nem igazán mondható el, még nappal is alulteljesit pedig f1/8 -as) ebben rejlik a Leica közös munka és én személy szerint alig várom a további fejlesztések eredményeit.

(#5) joey04 válasza Kopi31415 (#3) üzenetére

joey04
(Jómunkásember)

A kamera tesztben csak a harmatgyenge sonyt tudta megverni.

Bazinga!

(#6) Kopi31415 válasza joey04 (#5) üzenetére

Kopi31415
(PH! félisten)

Amit próbálgattam, a htc automata módja fehéregyensúly mérésénél jobbat produkál, abban képes a Samu is elcsúszni, mikor a Huawei rendben van, ha meg nem automatán használod, lehet jókat alkotni, mélységélességgel játszva. A sorrend meg túl sokat nem mondott a kamerákról itt. Az MA valahogy szerintem nem túl jó e téren.

Part to Part | Status:122% completed | Estimated time remaining:1193hr 2min 30sec

(#7) xmaas válasza MMMMMM (#4) üzenetére

xmaas
(őstag)

Ez most komoly akar lenni? Nalam volt tesztelesre a hyper szuper P9 a minosegi 2 kamerajaval meg a minosegi Leica felirattal es nem estem hasra tole sot ahoz kepest hogy mekkorat igertek egy kupac kaksi lett a keszulek fotozas szempontjabol a tobbi dologrol melegedes stb nem is mondok inkabb semmit .

Nagyott akar a Huawei remelem nem csak a feliratok/cimkek fejlesztesen fognak dolgozni az uj kozpontba es hatha a jovoben ki is fejlesztenek valami kamerat ami melto lesz a Leica nevhez es nem csak "matricazot tragyakupac"

Copyright © 2000-2018 PROHARDVER Informatikai Kft.