Új hozzászólás Aktív témák

  • bambano

    titán

    LOGOUT blog

    válasz SPY0817 #72 üzenetére

    annak örülök, ha viccet találsz egy viccnek szánt mondatban :)

    (#77) Cathfaern: sem veszélyesen, sem gyorsan nem kell ahhoz közlekedni, hogy az ember élvezze a vezetést. A legnagyobb teljesítmény az, amikor sokkal hamarabb érsz oda, mint a másik úgy, hogy közben nem gyorshajtottál, nem tolakodtál, nem veszélyeztettél senkit, csak ismered a várost, a kerülőutakat, a besorolásokat, stb.

    egyébként meg nem kell elfogadni az érveimet csak azért, mert tőlem vannak. vegyél elő egy guglit, és nézz utána. nem vagyok én nagy ember, én is a netről szerzem be az infóimat. hogy például a raptorok majdnem lehullottak az égről, arról nekem nem írt külön privát emailt az usa elnök.

    Más kérdés, hogyha életedben egyszer sem csúsztattad meg direkt az autódat, akkor majd amikor először élesben megcsúszik, nagy meglepi lesz... Felelős sofőr mindig keres egy nagy placcot, ahol biztonságosan megtapasztalhatja, hogyan viselkedik bizonyos helyzetekben az autója, mert ha élesben az életben találkozik olyannal először, annak karcos tető lesz a vége, mint magyar celeb kocsiján, aki nem hallott még ideális ívről.

    (#81) Cathfaern: "kereszteződésben akkor is elsőbbsége van, ha nincs zebra?": ez elég pontatlan megfogalmazás volt, ugye te is tudod? :)

    (#84) atti_2010: mint már írtam, de. kaphatnak, a mostani fejlesztések sajnos ebbe az irányba mennek.

    Egy átlagos héten négy hétfő és egy péntek van (C) Diabolis

Új hozzászólás Aktív témák