Hirdetés

Hozzászólok Aktív témák

• DeFranco

nagyúr

válasz tdd587 #25 üzenetére

1: (hiszen ez a fórum arra való, hogy eldicsekedjen az ember, hogy 3128MHz-en megy a cpu és CAS 2-n a RAM)

Nem ezt írtam, hanem azt, hogy jelenleg nincs türelmem, hogy az olvasás és a számítógépes játékok közötti különbségekről hosszú hsz-eken keresztül érveljek. Mea culpa. Én bűnöm, de tudtommal jogom is van hozzá, nem vagyok érvelésre kötelezhető.

2: A hány éves vagy... kezdetű meg nyilván pejoratív

Nem pejoratív, csak segít megérteni azt amit írsz és hogy mit gondolsz mögötte. Teljesen más fényt vet rád, ha 12 évesen írod ezt, és teljesen más, ha 30 vagy. Nincs ebben személyeskedés, csak értelmező kérdés volt.

3: Nem komolyzenenácizmus van, szeretem a ponyvát, az egynyári slágereket, és a McDonalds-ot is, de nem ez alapján alkotok véleményt az irodalomról/zenéről/gasztronómiáról. Ha te így állsz hozzá, az a te bajod.

4: a sört nem szeretni - ez a legnagyobb hiba. :DDD

+1: tájleírások: az orosz irodalom, az egy ilyen. Leírtam már, de leírom még egyszer, hogy nem vagy köteles szeretni, konkrétan én is hányok, amikor fél órán keresztül jellemez egy bokrot, de ne ez alapján jelentsük már ki, hogy a CIV egyenértékű a [random irodalmi alkotás]-val a gyerek személyiségének fejlődése szempontjából.

[ Szerkesztve ]

Hozzászólok Aktív témák

Hirdetés