Új hozzászólás Aktív témák

  • tdd587

    őstag

    válasz DeFranco #24 üzenetére

    OK, nem vagyunk olyan messze véleményben, mint gondoltam ...azt felesleges is felvetni, hogy értem-e, ami mögötte van, mert eleve csak az érdekelt mindig is, és az eltelt sok év után (megint konkrét példánál maradva) ha szembeállítom a befektetett időt egy fél órás intenzív vitával pl. az említett magyar tanárral, akkor ez utóbbira emlékezem szívesen, nem a tájleírásokra. De mivel gondolom nem kívánsz velem erről vitázni/beszélgetni (hiszen ez a fórum arra való, hogy eldicsekedjen az ember, hogy 3128MHz-en megy a cpu és CAS 2-n a RAM...), gyorsan hadd tegyem hozzá, hogy nyilván számoltam a feladott labdával, amit a jól olvasott emberrel való beszélgetés megemlítése jelent...

    A hány éves vagy... kezdetű meg nyilván pejoratív és nyilván azt feltételezi, hogy aki fiatalabb, az nem jól gondolkodik, meg még honnan is tudná. 16 évesen sokkal keményebben gondolkodtam, sokkal többet írtam, olvastam, mint amit most fel tudnék mutatni fene nagy felnőttként. Ahogy az összes többi felnőtt is csak egy megrekedt, sekélyes, szürke, alvás-munkahely-közért háromszögben élő droid, mégis lenézi a mai fiatalokat, akik még gondolkodnak, vagy legalább a lehetőségük megvan rá, nem folyton a qrva deviza árfolyamon aggódnak, meg a szar hiteleken, amit nem kellett volna. Aztán ha rákérdezek, hogy akkor mi történik ma Egyiptomban, akkor mindenki kussol, mert azért néznek tévét, mert abban megy a hülyekórház sorozat.

    Akkor inkább játsszon a következő nemzedék.

    Szerk: természetesen látom az öniróniát benne, és a másik feladott labdát is, de valahogy nem érdekel már. A sört meg nem szeretem.

    Szerk2: ja a zenéről: ott meg az opera és komolyzene felsőbbrendűségét hirdető komolyzenenáciktól vagyok rosszul. A quimby-t persze szeretjük, de hol van az a 300 éves udvari tánczenéhez képest, nem igaz? Grrrrr....

    [ Szerkesztve ]

    Life is too short for boring Hi-fi. Danes don't lie.

Új hozzászólás Aktív témák