Új hozzászólás Aktív témák

  • AssAssynn

    őstag

    válasz dabadab #68 üzenetére

    Részben felvázoltam, ha figyelted, de nem derült ki, hogy bármilyen fegyelmi ügy mechanizmussal tisztában lennél, így mondjuk érthető is az értetlenség. Még egy nyomozó tiszt sem nyúlhat bele bárki aktájába, hanem csak ha engedélye van rá, és konkrétan az általa használt eszközök minden egyes gombnyomása naplózva van. A feletteseinek pedig feladata ezt ellenőrizni, és ha jogtalanság történik, akkor közbelépni és felelősségre vonni. Valamint az őt ellenőrző magasabb rangú tisztet is ellenőrzik, és akkor erre jönnek még a rendszeres és szúrópróbaszerű ellenőrzések a többi kapitányság részéről.
    Tehát ahogy írtam is, ez az alap, innen megyünk szigorúságban feljebb. Remélem így már el tudod képzelni. Ez nem olyan munkahely, hogy beülsz a gép elé, aztán azt csinálsz, amit akarsz. :B

    Letartóztatásokról én nem írtam semmit.

    ---------
    OFF - mindenkinek: holnaptól elutazom, nem fogok tudni többet válaszolni, majd csak miután visszatértem, de addigra senki sem olvassa majd ezt a topikot. Csak gondoltam előre szólok, nehogy valaki azt higgye, hogy a Hasogdzsi miatt érzett gyilkos vágyam nem engedi, hogy írjak. ;]
    Szép hétvégét mindenkinek! :K

    [ Szerkesztve ]

    "Igen nagy hiábavalóság – mondja a Prédikátor –, minden hiábavalóság!" (Préd 12,8)

Új hozzászólás Aktív témák