Új hozzászólás Aktív témák

  • updog

    senior tag

    Én lassan 10 évnyi társasház után megfogadtam, hogy soha többé senkivel nem közösködöm (a családon kívül :D), még ikerház sem jöhet szóba, a következő saját kertes ház lesz (azt persze nem tudom mikor :D) .

    Persze azért az sem egyszerű.

    Ha használtat veszek, kb. lutri, lehet választani hogy a kaláka (~90-es évekig) vagy utána a töketlen/nyerészkedő/adócsaló építési vállalkozók lapátolták tucatjával a problémákat az épületbe, és biztos hogy ráadásul valaki a saját képére formálta, ami nem fog egyezni a miénkkel.

    Ha építkeznék, elválnánk :D Viccet félretéve, emberi tulajdonságainkál fogva nem vagyunk alkalmasak egy építkezésre (sokat látok most a környezetemben), ha meg annyi kompromisszumot kötnénk akkor ugyanott vagyunk mint a használt vásárlással.

    És persze ha mégis összejönne, a harmadik héten beköltözne a szomszédba egy tehenész zenész bulibáró alkoholista macskaszaporító család, aztán onnatól mivan? (és csak félig viccelek). Ja és a kedvencem hogy cimboráméknál látogatóban voltunk télen a 18. ker. családi házas felén, a frissen feltörekedett jólszituáltak ugyanúgy égetik a cipőt, gumit, ruhát, padlót a kályháikban, mint mások pl. Borsodban, nem lehet levegőt kapni némelyik utcában...

    Nagyon komolyan fontolgattam egy időben (az első gyerekem születése előtt de már ebben a lakásban, amikor felmentek az árak) hogy eladom ezt a lakást, a hiszti csúcsán ~35M-ért (!!!!) kp-ban(!!!) kb. két nap alatt elvitték volna (egy nyomi panelt!), abból még a drága időszakban is egy szolid 5-6 évig egy budaörsi fullos családi házat tudtunk volna bérelni, aztán ha bármi nem tetszik, már megyünk is tovább más hasonló adottságú pl. 12. kerületi házba stb. stb., amíg kitaláljuk hogy mi legyen....

    [ Szerkesztve ]

    "Bocs, főnök, de én csak két emberben bízom. Az egyik én vagyok. Nem maga a másik." || "Hóhahó, mégis van graffaló!"

Új hozzászólás Aktív témák