Új hozzászólás Aktív témák

  • Reggie0

    félisten

    válasz PROTRON #39 üzenetére

    Szerintem elegge gyartoi gyakorlat kerdese, hogy mit sporolnak ki, vagy min sporolnak, mint regi villamosmernok en mar lattam mindenfele kombinaciot es megtanultam nem elsore itelni, meg egy gyarton belul se. En szemely szerint en a szetszerelt tapok kepei es tesztek alapjan itelek, es/vagy sajat tapasztalat alapjan(bar az igazan ipari tapokbol van) es nem random ver pista forumos kommentjei alapjan.

    Attol meg kar vitat nyitni mi mennyibol jon ki, sokszor a gamer/r=1 juzer tapok ara alatt megkapod a jobb minosegu szervertapot, csak nincs rajta RGB led, meg dizajner felirat.

    Aztan, hogy mire vezeted vissza, az a te szegenyseged, amugy elarulom a nagy titkot: Miutan a 750W-os raider sorozatban hibasodott meg, kb. 700W-on, par honap utan, mig mas tipusok rohogve birtak, en ezt megosztottam es egy rakat vakhivo kiakadt, hogy ilyen nincs. Fanatikusok kozott ellenseg az, aki gyakorlati tapasztalattal jon, itt az a szokas, hogy megmondjak a frankot egy darab tapegysegnyi tapasztalattal a kezukben.

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák