Új hozzászólás Aktív témák

  • Dominó85

    veterán

    Én nagyon sajnálom a WeBox-ot. Szerintem egy újabb példa arra, hogy egy külföldi cég magyar kirendeltségét hogyan lehetetlenítette el a magyar rendszer. Az MPL és a posta levél alapú szolgáltatásainak színvonala és áraik a "hagyjuk" kategóriába tartoznak. Nem beszélve a futárok és a postások IQ szintjéről és a rengeteg panaszról. Természetesen vannak nagyon jó fej, korrekt és kedves postások, futárok is. De nem ők vannak többségben. Az elmúlt két évben azért nem rendeltem kintről pendrive-ot (pedig kellett volna sok kollégámnak, persze olcsóbban, mint a Sincerity-ről), mert sorra tűntek el a várt csomagok. Aztán mikor utánamentem kirúgtak egy szortírozóst és egy postást is. Majd a következő ott folytatta ahol azok abbahagyták... A XVI. kerületi okmányirodában mikor meglátták melyik címre költözök, halkan a kiscaj ajánlotta, hogy a postai címem maraadjon a régi. Na ez mindent elmond... Webox-val soha egy rossz tapasztalatom nem volt. Tipikusan egy jól működő, kedvező árú szolgáltatás volt, amit a hazai rendszernek szét kellett k*rni, vélhetően más érdekcsoport(ok) miatt.

    * Péter - 06302461862 *

Új hozzászólás Aktív témák