Új hozzászólás Aktív témák

  • dadada

    tag

    válasz Alvin_ti4200 #30 üzenetére

    "Support mondom, hogy csak nálunk szar, fogd már fel. Ha az USA-ban vagy Nyugat-Európában élnél neked is kinyalná az Alma a segged nyugodj meg. Nem kifizetődő egy ilyen apró kelet-európai felvevő piacra supportot kreálni, sajnos ez a valóság."

    OK. Én pedig nem Usában és Japánban élek, vajon miért is éri meg a Lenovo-nak, a HP-nek, a Dell-nek itt normális tisztességes szervizt fentartania, szerintem, ez pedig az apple hibája, miért ie kell mindig az usával pédálozni, Te ott élsz? Én felfogom, csak nem fogadom el hogy egy magyar kereskedő hülyének nézzen ezt nézd el nekem.

    "Apple gépeket eddig se a hardverek miatt szerettük, nem tudom miért kell állandóan az alkatrészekkel jönni..."

    Mert ez adja meg egy gép minőségét csak ezért, bár az apple-nél a jelvény... :D

    "ráadásul abba bele se gondolsz, hogy te a Windows alatt tapasztalható teljesítményt akarod összevetni egy OSX-szel, amit (feltételezem) soha nem használtál huzamosabb ideig."

    Fél évig volt szerencsém használni egy mekbúk prot, nem tudom mit esznek rajta, pont ezért, és Linuxot használok, és a Linux úgy kicsit sokkal gyorsabb, és legalább annyira stabil, mint az macosX. Nem annyira csicsás az igaz.

    "A Unibody ház az, ami részben megdrágítja a gépet, és nem feltétlenül azért, mert ennyivel többe kerül előállítani, hanem mert a minőségi ugrást ez képviseli és neked ezt meg kell fizetni. Ennyi."

    Igen Unibody vs RollCage na ne viccelődél már....

Új hozzászólás Aktív témák