Új hozzászólás Aktív témák

  • bambano

    titán

    LOGOUT blog

    válasz pet1970 #114 üzenetére

    "Tehát a pedagógusok a hibásak azért, mert a munka törvénykönyvében lévő kötelezöen kiadandó szabadságot máshol nem adják ki.
    Értem.": nem értesz te semmit. A tény, hogy máshol nem adják ki a szabadságot, attól, hogy ezért nem a tanár hibás, még tény marad. A tény, hogy szabadság tekintetében kedvezményezettek a tanárok, attól még tény marad, hogy pont a tanárnak nincs erre ráhatása.

    és a tény, hogy a felnőttek, tehát a tanárok között is sok a funkcionális analfabéta, bizonyításra került általad. vagy nem a szövegértéssel van problémád, pusztán csak frusztrált vagy?

    Ez a ki fogja tanítani duma meg már a kádár korszakban is poros volt, mert én is kérdezhetném, hogy mit fogsz enni, ha a paraszt nem túrja a földet meg nem lapátol tehén fekáliát, mit fogsz hordani, ha a haverok nem varrnak öltönyt neked, hogy nem fogsz megfagyni, ha a haverok nem csinálnak neked meleget, stb. stb. stb.

    És persze mi a búbánatos franccal fogsz marhaságokat flamelni az itcafe-ra, ha én nem csinálok neked internetet :P :DD :))

    szóval ezt hagyjuk, mert értelme egy szál se.

    Egy átlagos héten négy hétfő és egy péntek van (C) Diabolis

Új hozzászólás Aktív témák