Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Burki

    aktív tag

    Én kicsit ódzkodom a közösségi portálok térhódításától, amennyire csak lehet a nyilvánosság felé korlátozom a profiljaim. Ráadásul nekem a halál annyira nehezen emészthető, végletekig személyes dolog, hogy nem igazán tartom jó dolognak,hogyha egy közösségi portálon lehet például temetés eventet létrehozni és arra meghívni embereket. Ez nekem valahogy annyira morbid dolognak hat. Persze, a leggyorsabb és legszélesebb körben elterjedt kommunikáció ma a Facebook, de valahogy nekem akkor is morbid.

    Viszont ha azt valami kulturált, visszafogott formában meg fogják oldani, hogy az elhunyt profilján látható legyen erre vonatkozóan az információ, az szerintem egy "jó" dolog a maga formájában. Nekem is van (pontosabban volt) olyan barátom, aki sajnos elhunyt, a Facebook profilja viszont továbbra is az ismerőseim között van. Nagy ritkán mikor véletlenül arra tévedek mindig olyan furcsa érzéssel tölt el. Legalább annyira, mint az elhunyt nagyapám telefonszámát megtalálni a telefonomban hónapokkal később. Tudom,hogy ott van, mert nem töröltem ki, de valahogy mégis olyan furcsa az egész...

    Asrock Z87 Extreme6, i7 4770K+CM Hyper 103, 2*8 GB Corsair Vengeance,FSP Hexa+ 500W, MSI RX 480 GAMING 8GB, SSD HyperX 120GB FURY, WD Blue 1TB EZEX, Cooler Master N300

Új hozzászólás Aktív témák