Hirdetés

2017. szeptember 23., szombat

Gyorskeresés

(#1) bollokcs80

bollokcs80
(Korrektor)

Végre egyszer egy botrány miatt a vezetőt rúgták ki és nem a beosztottat?!

Talán van még remény.... :))

(#2) myckie2 válasza bollokcs80 (#1) üzenetére

myckie2
(senior tag)

Következő hír az lesz, hogy mindkettő a Minisztériumban kapott állást. Nem csak ők voltak a ludasak, szóval én semmi reményt nem látok itt.

"For every man there is a cause which he would gladly die for."

(#3) szupermacs

szupermacs
(PH! addikt)
LOGOUT blog

Jobb később, mint soha. Vicc, hogy ennyit kellett rá várni.

Steam: szupermacs // BattleTag: Szupermacs#2730 // Uplay: szupermacs // Origin: szupermacs // XLive: SleeplessWar

(#4) Messen válasza szupermacs (#3) üzenetére

Messen
(újonc)

Valószínűleg nem kellett, csak a sajtó most értesült róla.

Egy tárgyat megalkotni több féle módon lehet. Ebből csak egy a nyomtassukkiháromdében ;)

(#5) UnA válasza myckie2 (#2) üzenetére

UnA
(Korrektor)

"Nem csak ők voltak a ludasak ..."

Hanem akkor ki? Várjuk a listát. ;)

(#6) hemaka

hemaka
(PH! nagyúr)

Rekt

⫸⫸⫸⫸ "Turn your face to the sun and the shadows fall behind you!" ⫷⫷⫷⫷ Ducky Shine 5 | Zowie FK2 | Fujifilm X-Pro2 Graphite Edition, 35/2, 10-24/4 ⫸⫸ Fuji X-T10 | 35/F2 ezust es makulatlan mindketto, elado!

(#7) jerry311 válasza UnA (#5) üzenetére

jerry311
(PH! nagyúr)

Azt a fejlesztőt is kiraktam volna a cégtől, aki ilyen szemetet ki mert adni a kezei közül. :U

https://www.facebook.com/RailwayRelay/

(#8) Snoop-y válasza jerry311 (#7) üzenetére

Snoop-y
(PH! addikt)

Nem feltetlenul az o hibaja. T-nel lehetsz szep csak okos nem. Szoval a fejleszto lehet mondta, hogy igy meg ugy kell csak szartak ra. Mindenesetre nem lennek buszke a helyeben ,hogy reszt vettem benne :D

New level... Advertising has us chasing cars and clothes, working jobs we hate so we can buy shit we don’t need

(#9) szkaroly

szkaroly
(kvázi-tag)

Biztos vagyok benne hogy hamarosan "puhán" landolnak valamilyen jófizető állásba. Ilyen ügybuzgó harcosokra szükség van a magyar közigazgatásban. Ott az ész úgy sem fontos.

(#10) UnA válasza Snoop-y (#8) üzenetére

UnA
(Korrektor)

+1, ez nem a mezítlábas fejlesztők feladata. A balhét ilyenkor mindig a főnökségnek kell elvinni, azért vannak a felelősségi szintek.

(#11) janeszgol

janeszgol
(PH! kedvence)

Eleg nagy presztizs veszteseg lehet. Ha skippelik a munkakeresok a ceget, az sokba fajhat.

A női nemnél csak a női igent szeretem jobban.

(#12) jerry311 válasza Snoop-y (#8) üzenetére

jerry311
(PH! nagyúr)

Egy fejlesztő azt fejleszt, amit kérnek tőle. Ez eddig tiszta. :K
Hogy miként írja meg, milyen ellenőrzéseket tesz bele az már más kérdés.
Csak 2 félévet tanultam programozást, de az oktató elvárta, hogy hülyebiztos legyen a program.
Ha a felhasználó beírhatja a requestbe, hogy a 12k HUF-os bérlete csak 0 HUF legyen, az nem hülyebiztos. :U

https://www.facebook.com/RailwayRelay/

(#13) maross válasza jerry311 (#12) üzenetére

maross
(PH! kedvence)

Hulyebiztossag kategoria az, hogy 10 forint helyett beirod a "béla" szoveget es nem makkan meg a progi. Az hogy olcsobban meg tudod venni egy nonszensz trukkel mar kicsit mas. Boven megerdemelték amit kaptak, akik ilyet ki mernek adni a kezukbol, es utana még magyarazkodnak + feljelentik az embert...

senki se mondta, hogy könnyű lesz!

(#14) kisssgeri

kisssgeri
(újonc)

Aki most szeretne egy jól fizető fejlesztői állást, mindenféle (informatikai) képzettség nélkül, annak elég csak besétálnia a Tré-Systems-hez, hogy jöttem "dolgozni".... :))

[ Szerkesztve ]

(#15) borg25 válasza Snoop-y (#8) üzenetére

borg25
(fanatikus tag)

Állásinterjún:
- Mi ez a lyuk az önéletrajzában, mivel foglalkozott 2016.09 és 2017.08 közt?
- Ő ízé, munkanélküli voltam, nem nem is, közfoglalkoztatott, mellette elvállaltam ezt-azt. De az minden körülmény mellett biztos, hogy nem dolgoztam ezen idő alatt a TréSystemnél.

(#16) Snoop-y válasza jerry311 (#12) üzenetére

Snoop-y
(PH! addikt)

Ezt tudom. De en dolgoztam a T-nel azert irtam amit irtam. Sok dolgot lehetett volna maskeppen szebben jobban. Csak a parancs mas volt...
Ettol fuggetlenul nem zarnam ki a programozo felelosseget de hidd el siman megtortenhetett, hogy megmondtak milyen legyen amit ir. Lehet +1 ora lett volna berakni a szerver oldali validaciot csak nem volt ra ido mert azt mondtak, hogy kuss ez igy jo ne foglalkozzal semmivel egyel zsomlet kiflivel...

New level... Advertising has us chasing cars and clothes, working jobs we hate so we can buy shit we don’t need

(#17) UnA válasza Snoop-y (#16) üzenetére

UnA
(Korrektor)

De en dolgoztam a T-nel azert irtam amit irtam. Sok dolgot lehetett volna maskeppen szebben jobban. Csak a parancs mas volt...

Oké, akkor bevallom én is dolgoztam :) és ott nem volt ilyen parancs - ellenben minden olyan alkalmazásra, aminek volt internetes kapcsolata, ráengedték a biztonságiakat, akik nagyon profik voltak. És akár hónapkot is csúszott inkább a bevezetés, amíg nem felelt meg a követelményeknek. Szóval ilyen nem történhetett volna meg.

(#18) Snoop-y válasza UnA (#17) üzenetére

Snoop-y
(PH! addikt)

Lakkossagi uzletagnal igen.(en is ott dolgoztam) Ilyen nalunk sem tortenhetett. De volt par dolog amit azert nem lehetett mert csak.

Az uzletinel (T-Systems) meg latjuk, hogy nem igy mukodik ;]

(#19) MCGaiwer válasza Snoop-y (#8) üzenetére

MCGaiwer
(PH! addikt)

mondta a szart, az itthoni "fejlesztők" nagy része egy normális system design interjút nem tud megcsinálni, annál meg még kevesebb az, aki magáénak érez egy ilyen projektet és nem totálban szarok bele attitűddel dolgozik rajta.

Amazon.co.uk, £50 értékű Gift Card cserélhető/eladó

(#20) UnA válasza MCGaiwer (#19) üzenetére

UnA
(Korrektor)

Ebben az esetben én biztosan csupa egzotikus helyen dolgoztam, mert én nem ezt tapasztaltam.

Copyright © 2000-2017 PROHARDVER Informatikai Kft.