Új hozzászólás Aktív témák

  • bambano

    titán

    LOGOUT blog

    válasz moonman #25 üzenetére

    Miért is lett 6 féle win7?

    Veszel egy intel alapú mid-et, hangsúlyozom, mid-et, intel által midre optimalizált linuxszal. Mit is csinál a másik oldal? pda-ra optimalizált windows mobile vagy wince oprendszer? Vagy faragtak xp-t eee-re optimalizálva?

    Veszel egy intel alapú asztali pc-t, raksz rá intel alapú asztali pc-re optimalizált kernelt, meg döntésed szerint 32 vagy 64 bites oprendszert. Az oprendszerekben levő cuccok apija ugyanaz, tehát a szoftverek felé nyújtott szolgáltatásokban az oprendszer részei nem nagyon különböznek, csak annyiban, amennyi a 32-64 bit közötti különbség indokol. Hogy is csinálja a másik oldal? van 32 és 64 bites xp, ott, ha jól tudom, egy-két drivert leszámítva pont ugyanannyi különbség van, mint a linuxokon.

    amd linux nem nagyon van, mióta az intel az amd-től licenszeli az emt64 eredetijét...

    Egyszerűen nem értem, miért kell leszólni valamit a linuxban, amit a windows világ pontosan ugyanúgy csinál. Én sem értem, miért kell 6 féle w7, de nem fikázom tele a windowsos fórumokat ilyennel, pedig lehetne.

    Nem kellene tolni ezt az ms fudot...

    [ Szerkesztve ]

    Egy átlagos héten négy hétfő és egy péntek van (C) Diabolis

Új hozzászólás Aktív témák