Új hozzászólás Aktív témák

  • Pötyi

    őstag

    válasz samujózsi #34 üzenetére

    Bakker. Nem értem, hogy mit nem értesz ezen?!?

    Én nem vagyok milliomos, de van _némi_ tartalék a számlámon olyan esetekre, ha beüt a krach. Például balestet, ilyesmi. Akkor meg miért a rokonaim hitelezzenek nekem, ha nekem is van pénzem - pont ilyen célra?

    De mint azt már fentebb kifejtették mások, határozottan NEM VAGYOK HAJLANDÓ 3000-6000,- játékpénzt áldozni tök feleslegesen egy társkártya fenntartására, mert hátha kelleni fog.... Annál sokkal egyszerűbb és olcsóbb megadni a pin kódomat a testvéremnek.

    A hagyatéki eljárásban meg könyvelésileg ugyanúgy ott vagy, ahol a part szakad, mert ha tök szabályos minden, akkor a hagyatéki tárgyaláskor leadhatod a felmerült jogos költségeidet, amit megkapsz és csak a maradékot osztják szét. Akkor meg nem tök mindegy? Mondjuk a mi családunkban nincsenek viszályok, amik megrontanák a viszonyt.

    Én például határozottan elvárnám a családomtól, hogy ha van pénz a számlámon, akkor abból gyógykezeljenek, vagy temessenek el. Én especiel nem kívánok még a halálommal is anyagi terhet róni rájuk.

    A _bármit_ intézhetnek az nyilván nem arra vonatkozik, hogy eladják a részvényeimet, meg a cégeimet, amíg öntudatlan állapotban vagyok, hanem a gyógykezelésemre. De természetesen használhatják az autómat, ha pedig vidékiek, akkor lakhatnak a pösti lakásomban.

    [ Szerkesztve ]

    QNX is cool!

Új hozzászólás Aktív témák