Új hozzászólás Aktív témák

  • #16820480

    törölt tag

    válasz doc #33 üzenetére

    lényegében én is ezt mondtam. valóban egy gombnyomásra olyan nyelvűvé lehet varázsolni a linuxomat, amilyenné akarom. :)

    amúgy szerintem azért nem/sem erőltetik a linuxot Kínában, mert félnek azért tőle, hogy az opensourceba akárki belenyúlhat, míg azért win-t manipulálni nem olyan könnyű.

    egyébként meg ez a szerzői jogos dolog olyan, hogy arrafelé nem tartják tiszteletben (ehhez a részéhez nem értek, de el tudom képzelni, hogy teljesen más szerzői jogi rendszer van ott). ez akkor is így volt, amikor a MS belépett arra a piacra, és azóta is így van. megpróbálják ráhúzni egy teljesen más országra a nyugati üzletpolitikai modellt, és csodálkoznak, ha nem működik. amikor a szifon kapcsán az Apple akart leszerződni a China Mobile-lal, koppantak egyet (így is van bőven szifon Kínában, csak szürkeimport). lehet, hogy a MS is így fog járni.
    az viszont tényleg fura, hogy pont most csinálják. gondolom azt várnák ettől, hogy majd most elkezdenek ott is sokan eredetit venni, és ezzel mégis jó eladásokat tudnak produkálni ínséges időkben...

    Alchemist: nem nagy dolog semlegesíteni, csak le kell törölni a wga.exe fájlt. igaz innentől a frissítések nem fognak menni (csak a kritikus frissítések). már akinek az hiányzik.

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák