Új hozzászólás Aktív témák

  • updog

    őstag

    válasz saril #28 üzenetére

    Ne húzd fel magad, rosszat tesz az egészségnek :)

    Írtam már más topicban, a "bezzeg a teherhajók" meg a "sötét aki nem érti, miért nem néz utána" egy orbitális terelés aminek semmi köze a témához. Másrészt én is utálom az aliról értelmetlenül rendelőket, meg a pesti dugóban a dízellel araszolókat. Meg a *coinokat is.

    Mondhatnám azt is hogy más érveitek nincsenek így terelni kell, de természetesen nem vagyok rosszindulatú.

    Akármennyire nem szimpatikus egyik *coin se, ha valaki értelmesen válaszol, akkor max. jó hangulatban megegyezünk hogy ő kapjabe mert bányász/spekuláns, én kapjambe mert nem is akarom megérteni aztán kész.

    De az ilyen fröcsögések után igazából te is a normálisan érvelni tudó, egyébként értelmes bányászokat szívatod mert kollektív utálat alakul ki felétek.

    #34koxx a művészek miatt felfordulnak-e a piacok, okoznak-e a tevékenységükkel országok kibocsátásával mérhető környezetszennyezést? Mondjuk úgy, az ilyen 100M egy képért az értelmetlen de kevesebbeknek fáj (mármint nem úgy hogy hisztizik miatta, mert mindenért IS mindenki hisztizik :D de valós hatással sokkal kevesebbekre van)

    [ Szerkesztve ]

    "Bocs, főnök, de én csak két emberben bízom. Az egyik én vagyok. Nem maga a másik." || "Hóhahó, mégis van graffaló!"

Új hozzászólás Aktív témák