Új hozzászólás Aktív témák

  • Béééla

    őstag

    válasz t72killer #24 üzenetére

    A rádiófrekit már írtam: pont a leghangosabban sírók kaptak ingyen frekvenciasávot rádión, az igazi ellenfeleket tényleg szó szerint ledózerolták, az tényleg pofátlan.
    A TV piac magánrésze pedig nem vagdalkoznék, próbáltam valami hiteles forrást keresni de nem sikerült egy normálisat találni, kíváncsi lennék a TV piac magánrészére hány %-ban is zabálta fel.

    Hogy a szabályokat folyamatosan úgy változtatják, hogy a politikai ellenfeleknek "hirtelen" gazdasági problémáik legyenek
    Mint a végén a műsordíj a retekklubnak? Jó, az 50% és hasonló adókulcs nem tudom hogy juthatott valakinek egyáltalán eszébe, de nem ma született báránykáról van szó hanem nehézsúlyú kemény legényről, akinek elég sűrűn sikerül-sikerült a szabályokra nagy ívben tenni és közben mocskolódni. A nagyfiúk játszmájában oda-vissza csattanak a pofonok.

    Egyesegyedül az EU-nak köszönhetjük, hogy itt még nem tartunk
    Jó lenne ESETLEG ha magunknak köszönhetnénk és nem megint valaki gatyaszárát rángatnák egyesek az óvoda udvarán ha valamit nem tetszik.

    @dabdab
    Népszabadság megszüntetésére. Nem baj hogy iszonyat veszteséges volt, a kutya se vette"
    A legnagyobb példányszámú politikai napilap volt, egyébként.

    Lehet hogy legnagyobb példányszámban, de pont 10 évvel a bezárása előtt egy óriási zuhanás indult meg. Volt 10 évük lefaragni vagy a költségekből vagy embereket magukhoz hívni. Nem sikerült. A szent szabad piac beárazta őket, vesztettek.

    Bélabá

Új hozzászólás Aktív témák