Új hozzászólás Aktív témák

  • shev7

    veterán

    válasz rii #605 üzenetére

    igen, ugyan az. En mindkettot ugyan ugy elitelem. Nem probalok teoriakat gyartani arra, hogy az egyik mitol lesz elfogadhatobb.

    "erre mondtam a legelején, hogy ott ültök a legality windows meg a freeware medialejtászük mellett, és nem tudtok mást csinálni, csak pálcát törtni mások felett."

    es te mit csinalsz eppen? nem palcat torsz felettunk? Igen, legality a windowsom, igen freeware a medialejatszom. Mert erre futja. Gyakorlatilag nem volt jatek a gepemen miota megvettem. Mert nem volt ra penzem. Most van, igy vettem egy PSP-t. Eszembe sem jutott megokositani. Van hozza 4 jatekom, egyik sem viragbolti. Mondhatnad, hogy ez nem nagy tetel, de ezen a tendencian nem is tervezek valtoztatni.

    "nem tudod fent tudod-e tartani szabadúszó tevékenységedet, vagy visszamész robotolni alkalmazottként, és akkor lőttek annak, hogy a 10.000-ből az lehess, aki szereti csinálni a munkáját, kivételes tehetség, elismert, rengeteg kiállításra hívják a különböző munkái miatt ..."

    az elet mar csak ilyen kegyetlen. Meg kell dolgozni azert, hogy elerhesd amit szeretnel. Semmi sem jar ingyen.

    ''Gee, Brain, what do you want to do tonight?'' ''The same thing we do every night, Pinky: Try to take over the world!''

Új hozzászólás Aktív témák