Új hozzászólás Aktív témák

  • nexplo

    őstag

    válasz yericho800 #23 üzenetére

    Nekem az MSI eleve ott indult hogy 55fok körül kapcsolta be a ventiket. Addig ugye silent módban parkoltatta őket. Namármost nyáron 30 fokban a kártya net alatt már fel le kapcsolgatta a ventit amiből látható hogy 60fok közelében járt. Egy komolyabb játék pl pubg elindítása után olyan 5perc múlva volt már tűz forró amikor is 84 fokot mértem. 5perc alatt....
    Erre mondom hogy soha többet két ventis. Egy külön venti szabályzással (felkapcsolva 90%-ra a ventiket) lett a kártya 78-81fokos. És ezt percek alatt. Mondhatja bárki hogy ez nem sok de nekem a lélektani határ valahol 70-nél van. Egy fontos dolgot nem is említettem, ezt nyitott házban produkálta a gép. Egy zárt házban egy kafa kis levegős cpu hűtéssel szerintem még ment volna rá jó pár fok. Nálam a recept: csúcs kártyát vagy vizeset gyárilag (sajnos brutál drága) vagy 3 ventis féltégla típusút veszek csak. Hozzáteszem ezek nem cikkek hanem a saját tapasztalatomból vannak. Vannak jobban sikerült két ventis példányok de nem bohóckodom velük. :(
    Az utólagos vizezés vagy utólagos nagyobb hűtés pedig a fránya garivesztésre van hatással... mert ugye néhány gyártó matricázik ezerrel.. :W

    Zavard össze a világot: mosolyogj hétfőn! :)

Új hozzászólás Aktív témák