Új hozzászólás Aktív témák

  • SunMount3r

    nagyúr

    válasz pengwin #39 üzenetére

    Hát nem tudom, 35WTDP és láthatod milyen cooler kell rá, ezt hogy oldod meg ebben a kaszniban?... Szerk.: ja meg ezeknek az AMD APU-knak elég combos memóriák kellenek (főleg az IGP-nek, ha jól értem), hogy ki legyenek használva, ami megint extrán bedrágítaná.

    Meg gondolom a koncepció az volt, hogy a lehető legolcsóbb még kapható hardverből "legyen valami", hogy azért az árrés minél nagyobb legyen. Pl. érdekes az a része, hogy a játékok tekintetében milyen az üzleti modell. Mert a többi rendes konzolt is inkább az tartja el, mintsem magának a gépnek az ára. De itt elég nehezen tudom elképzelni, hogy olyan komoly és hosszútávú koncepció állna játékügyileg mögötte. Még erről elég keveset tudunk, de ilyen prüntyögős pixel game-ekkel nem lehet valami sokat behozni a konyhára, főleg, hogy eleve "réteg" konzol lesz inkább...

    Egyelőre ez csak egy pofás kaszni, ami némelyekben nosztalgiát kelt. Atari fan Linux-os programozók álma gondolom egy ilyen, akik tudnak majd rajta pötyörészni, de ez eléggé szűk réteg lehet...

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák