Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • oszi666

    őstag

    válasz elfelejtette #17 üzenetére

    ok boomer. senki sem akarja megmondani mit gondolj, és szerintem senki sem sértődött meg.
    a youtubeon rengeteg hasznos, értékteremtő csatorna van, és ha ebből ők még pénzt is látnak hát hajrá, megérdemlik, kemény meló egy ilyen videót összerakni úgy hogy minőségi legyen.
    Pl amelyikben egy apa különböző házi praktikákat tanít olyan fiataloknak akiknek nem volt apja, emiatt nem tudta megtanulni hogy hogyan kell a mosdó alatti csövet kicserélni, hogyan kell nyakkendő kötni, stb. Most ez az első ami kapásból eszembe jutott

    It is not birth, marriage, or death, but gastrulation, which is truly the most important time in your life.

  • waccamár

    senior tag

    válasz elfelejtette #17 üzenetére

    "de számomra a jutuberkedés nem értékteremtő tevékenység" - igen, ez csak azt mutatja, hogy úgy alkotsz véleményt, hogy fogalmad sincs a témáról. Sajnos.

    Én nem akarom megmondani, hogy mit gondolj, csak azt mondom, hogy amit gondolsz, azt alaptalanul teszed :D Egy komplett platformról alkotsz úgy véleményt, hogy nem tudod igazából mi is az.

    Hát de komolyan, érted, youtube-ról beszélünk!
    Mert még a tiktoknál lehetne erről vitatkozni, de neked fogalmad sincs arról, hogy nemzetközi szinten milyen színvonalon mennek videók youtube-on.

    Értékteremtés. Rengeteg youtube csatorna szórakoztat és informál, tanít. Értéket teremt.
    Igen, van rengeteg gagyi semmirekellő hülyeség is. Az is szórakoztat biztos valakit.

    Egy zenész, író, énekes, színész stb. milyen értéket teremt? Ugyan úgy "csak" szórakoztat.

    Most ha rosszindulató akarok lenni ( és KÉRLEK ne vedd magadra, "bocs ha megsértelek", csak a példa kedvéért mondom), de a nyomdai operátor milyen értéket teremt, ami jobb, mint egy youtubber? Én alig olvasok nyomtatott terméket, a print média halott, könyveket ebookon olvasok, újságot, napilapot, magazint, semmi ilyesmit nem olvasok már offline, tehát *számomra* egy nyomdai operátor semmilyen értéket nem teremt. Ettől függetlenül még egy értékes munka - csak más számára.

Új hozzászólás Aktív témák