Új hozzászólás Aktív témák

  • Snoop-y

    veterán

    Mondjuk akkor jojjon egy "elegedett customer" csataja a support-al:

    2018 Dec 15 Snoop-y es Snoopyne megrendelik a Google One nevu csodat mert csaladi fotokat szeretnenek megosztani a ket sajat accountjuk alatt illetve meghivni csaladtagokat akik ugyanugy hasznalhatnak a tarhelyet.

    Elso csalodas a csaladtagoknak ugyanabban az orszagban kell lakniuk (ez meg nem akkora baj bar nem ertem mit lehet ezzel visszaelni ha betelik a tarhely nem mindegy, hogy timbuktubol toltottem tele moricka neven vagy Baselbol Snoopyne?)

    Masodik csalodas a tarhely megosztasnal elkezd reklamalni miszerint mi ketten nem ugyanabban az orszagban lakunk.

    Az osszes letezo helyen leelenorizve mindenhol ugyanaz a cim es azonos kartya van megadva. Az egyetlen kulonbseg, hogy Android play aruhazban az oldal legaljan az egyikunknel rosszul szerepel az orszag (az osszes letezo beallitasban ami allithato jol szerepel)

    Dec 15 Hibajegy felad

    kb 15 hibajegyvaltas utan miutan mindenfele varazslatot kiprobalva az orszag maradt az ami Juniusban lemondtam az egeszet a 3,14 csaba mert bar elismertek, hogy ez olyan hiba ami nem ugyfel oldalrol javithato eltelt fel ev anelkul, hogy eloreleptunk volna az ugyben...

    kaptam 1 honap jovairast.

    Szoval hjam olcso meg minden de imadkozz, hogy ne legyen vele problemad mert akkor huzhatod a szopoalarcot...

    [ Szerkesztve ]

    New level... Advertising has us chasing cars and clothes, working jobs we hate so we can buy shit we don’t need

Új hozzászólás Aktív témák