Új hozzászólás Aktív témák

  • Lazl0

    újonc

    Sziasztok!
    Nekem is megvolt az update, nincsvisszaállítás, nincsdriver problémám az intelect 8 3g ms-sel, és fölvettem a kapcsolatot a szervízcéggel és a tech supporttal. Készséggel, gyorsan visszaírtak a magyar szervizesek is, és a lengyel tech supportosok is (angolul), és nagyon örültem mindkét válasznak!

    - Magyar szervíz: Sok eladó írja ki hogy win10-re frissíthető, holott a gyártó ilyen kijelentést soha nem tett, ezért (bár nem lennének kötelesek), garancián belül visszaállítják az eredeti szoftverre.

    - Tech support: elküldték az összes 8.1-es drivert! http://we.tl/tTBaw1lI11

    Ennek örömére raktam is windows 10-et :)) , és némi driveres játszadozás után mindent sikerült tökéletesen működésre bírni, kivéve a kamerát és a gyorsulásérzékelőt, de nem foglalkoztam vele sokat, ezekre is biztos van megoldás.

    Alapvetően azt javaslom, hogy aki ilyen problémát tapasztal, és nem bánja ha pár napra kikerül a kezéből a tablet, az rakassa vissza a gyári 8.1-et, a kezelőfelület is sokkal jobb (win10-en tablet mode-ban nincs asztal és minden fullscreen!), és driver, és feature problémák sincsenek benne.

Új hozzászólás Aktív témák