Új hozzászólás Aktív témák

  • pity02

    tag

    válasz dekac #38 üzenetére

    Jártam már így én is, csak nekem ment az USB boot és vissza tudtam állítani.

    Elkészítettem, amit kértél (Macrium Reflect-tel), 4.35 giga, ha teljes sebességgel menne a netem, 10 óra alatt tudnám feltölteni. (Nem nagyon szeretném.)
    Az a véleményem, hogy ha nem tudsz USB-ről boot-olni, úgysem tudnád használni, ha meg majd tudsz, akkor mehet a saját visszaállítód is.
    Olyan érzésem van, hogy a fast boot-ot kellene kikapcsolni, viszont, ha az be van, akkor nem vagyok benne biztos, hogy el tudod érni a beállításokat, de hátha.
    Próbáld az Esc-t nyomni közvetlen bekapcsolás után, ha mázlid van, bejön az UEFI, abban az utolsó lehetőség egy bios-szerű helyre visz.
    Itt, a 22-es hozzászólásban leírtam, hogy nálam milyen beállításokkal működik az USB boot, hátha segít.
    A Macrium-mal (elég az ingyenes verzió) egy másik gépen tudsz készíteni boot-olható pendrive-ot, nálam működött, nem árt a használatához egy usb hub, az egér és a billentyűzet miatt.
    Ha nálad is működik, esetleg rászánok egy napot és feltöltöm a mentett partíciót.

Új hozzászólás Aktív témák