Új hozzászólás Aktív témák

  • [O]-[C]-[B]

    tag

    válasz Raucher #22 üzenetére

    A legtöbb elite proxyt és VPN-t üzemeltető népség az orosz. Nyilván érdekelni fogja Boris-t néhány német ügyvéd jajveszékelése, mikor ezrek fizetnek elő vastag €20-30-kat havonta a torrentért vagy seedboxért... Sőt Boris annyira nem hülye, hogy még az esélyt sem adja meg, hogy az ügyfelei lebukjanak ezért a socks, http és vpnszolgáltatások a /dev/null-ba logolnak....
    Ez az egész addig működik, amíg bedőlnek az emberek. Volt ilyen itthon a BKV-val is. Kiküldtek puszira több százezer büntetést akár százezer ft-ot meghaladó büntetésekkel olyanoknak akik voltak már megbüntetve és rendelkeztek az adataikkal. Kaptam én is. A 12 tételből 3 biztosan nem lehetett valós, mivel egynél az útlevelemben kanadai pecsét volt 2-nél meg már egy régi személyi igazolvány szám szerepelt... :) Elmentem a BKV képviselőjéhez és kiadta a bírságaimat, amiről kiderült, hogy 2-n nem is az én aláírásom van, sőt a "nevemet sem tudom leírni" :C
    Az ügyvéd törölte az 5 tételt majd felajánlotta, hogy ha a felét kifizetem leüti a többit. Javasoltam, hogy találkozzunk a bíróságon és nézzük meg, hogy mit sikerült bizonyítani. Azóta 1x kaptam még fenyegető levelet, majd egy olyat, hogy a BKV lezártnak tekinti a bírságaimat.
    A németek is egységként kellene azt mondják, hogy kell a pénzem: perelj be. Akkor az ilyen ügyvédi irodák mit tennének? Több százezres számban indítanának pereket? Az emberórában évekre, euróban százmilliókra, esetleg milliárdokra és tárgyalási időben évtizedekre rúgna. A jogvédők meg nem hülyék és a legkisebb ellenállás fele folynak, azaz nem fognak tonnaszám perekbe fektetni, hogy néhány tizenévestől elvegyék 2 havi zsebpénzét...

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák