Új hozzászólás Aktív témák

  • Tigerclaw

    nagyúr

    válasz smc #21 üzenetére

    A "standard" okostelefon mellett minden rétegtermék, ami kicsit is kreatívabb megközelítést használ. Egy ilyen Duo pl. azoknak ideális akiknek munkaeszköz a telefon...persze kivéve azt amikor kell az ütés, por állóság. Remélhetőleg a vízállóság már alap egy ilyen árú telefonnál...mert gondolom nem két fillérért árulják majd. Én minimum 1200-1500 köré tippelem az induló árát és ez is talán csak wishful thinking a részemről.

    Nekem a Neo ideálisabb lenne egy egyszerűbb telefonnal párban, de erősen függ attól, hogy a Duo mennyire használható önállóan. Engem egy 6, sőt 7 inches telefon se szolgálna ki önállóan. Muszáj mellé egy méretes tablet vagy ultrabook. Arra tippelek, hogy a Duo se lenne elég magában és kicsit méretesebbnek tűnik mint amit elviselek egy telefontól. Az üzemidő szintén zenész hiszen 2 fullos kijelzőt kell ellátnia...szóval könnyű és vékony se lesz, vagy ha igen, akkor az üzemideje nem lesz ideális.

    Az a baj a világgal, hogy a hülyék mindenben holtbiztosak, az okosak meg tele vannak kételyekkel.

Új hozzászólás Aktív témák