Új hozzászólás Aktív témák

  • Tdizsolt

    senior tag

    válasz janeszgol #33 üzenetére

    Ebből a megközelítésből maximálisan igazad van,és megkövetlek... :K :B

    Félre érthető voltam,nem azt akartam sugallni,hogy aki panelban él,nem érdemli meg a drágább javakat.Csupán arra akartam rávilágítani(rossz példával),hogy sokan sokkal többet mutatnak,mint amit az életkörülményük megengedhetne nekik.
    Én is voltam ilyen kis suttyó,26 évig panelLackó voltam.Mutattam a nagymenőt kifelé(autó,zenestb,aztán meg égtem mint a rongy,mikor haza vittem a csajt az 52m2-be..(a különbség az,hogy én 17 évesen már gürcöltem,és keményen adtam haza a lóvét).
    A videóban lévő két kis gyökér pont az IQ70-esek közé tartoznak,azon is csodálkozom,hogy GPS nélkül haza tudtak találni a plázából,mindazon által szomorúan konstatáltam,hogy milyen lehet az a szülő,aki a két kölkét elengedi mintegy 500000 forinttal a zsebben(vagy a kártyán),hogy fél napot az üzlet előtt szobrozva vegynek két szaros telefont :(( :((( (mert hogy nem dolgoztam meg azért a pénzzért,az is tuti.. :( )
    És sajnos most is van jópár olyan fiatal a közvetlen környezetemben,akiknek a szüleik hullára dolgozzák magukat,hogy tisztességben felnevelhessék őket,miközben azt mutatják kifelé,milyen macsók,tele pénzzel,márkás ruhákkal,telefonnal,nyilván a szülők pénzéből,mert ők még "keresőképtelenek".

    Természetesen ennek is megvan az ellentettje,és nem csak a fiatalok körében van ez az értékrendbeli zűrzavar,vannak "felnőtt" emberek is szép számban,akikben ezek a problémák fellelhetőek... :K

    [ Szerkesztve ]

    Psn ID: Tdizsolt

Új hozzászólás Aktív témák