Új hozzászólás Aktív témák

  • Allihoppa

    aktív tag

    válasz Csandi #12 üzenetére

    Tudod mennyi pénzt kértek értük amikor futottak? A Giga az egy jó 40k-s mecha billentyűzet de, van hogy fél évre-évre szögre akasztom és használok helyette valami occó/régi membrános billt, mert egyszerűen megunom, a régi Razert nem cseréltem le 1x sem olcsó billre, mert nagyon szerettem. :)

    Nagyon nem érzem a késztetést, hogy mechát használjak, casual játék vagy munka szintjén nem befolyásol semennyiben. Ha ütném 12-14 órát a CS:Go-t valami komolyabb ligában biztosan mechát használnék, mert a feedback és gyorsaság tekintetében nem igazán van másik út, de ezt leszámítva nem érzek semmi hátrányt egy olcsó billentyűzet esetén. Viszont egérnél, egérpadnál, fülesnél annál inkább. 20k alatt egeret, 10k alatt egérpadot, 40k alatt fülest nem is nézek, mert az alatt nem igazán fedi le semmi az igényeimet, habár lehet van néhány kivétel, de billentyűzetre csak akkor költenék 3-4 ezer forintnál többet, ha keményen esportolnék, amit jó eséllyel nem fogok, egyébként meg ott van a mecha, amennyit használom szerintem engem is túlél. :D

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák