Új hozzászólás Aktív témák

  • Zotya84

    őstag

    válasz sh4d0w #44 üzenetére

    Na, a 10 meg fordítva teszi: ha kell, ha nem, akár az összes sávszélt le tudja nyalni, hogy gyorsan meglegyenek a frissítések a gépen. Több helyen láttam már, hogy amíg az frissített WLANon, bizonyos hálókártyákkal még egy jobb routert is megfingatott.

    A WSUS offline meg egyre jobb, de még mindig nagyon sok frissítést hagy ki sajnos. Elég hosszú custom static listát kellett csinálnom, hogy nagyjából meglegyen minden, de az utóbbi fél év alatt megint elég sok minden került bele az updatebe a wsusscn.cab-on kívül... (Ami jelenleg nem is frissült le, így a progi még mindig csak a februári frissítéseket ismeri.)

    És, hogy 7-n miért lassú? Nézted már a DataStore.edb állomány méretét? Alig több, mint 1 giga - Hisz rengeteg frissítés van már rá. Azért ez függőségi táblának marha nagy, és mire végignyálazza, az sok idő (4G-nél kevesebb rammal szerelt gépeken 64 biten fel is zabálja miatta a svchost az összes memóriát. Ezt úgy orvosolták az újabb WU-frissítések, hogy jobban feltördelik a keresési folyamatot - bevezették a 8MB-os helyett az 1,2MB-os napolófájlokat -, így a ramot nem zabálja, cserébe egy szálat leterhel sokkal több időre, mint előtte.) A 8 eleve így működött. Úgyhogy ezt is visszaportolták - csak a 7 ebből a szempontból K régi. ;)

    #45 t72killer: Igen, ezek is lehetnek okok. :D

    #46 King Unique: Megértelek. Az okok fentebb, hogy miért lassú. Viszont az Aero-t én szerettem. A 8 flatje szerintem otromba. A 10-ét ellenben már egész elfogadhatóra rakták.

    [ Szerkesztve ]

    Mi ez a hülyeség? Nokiánál ütésállóságot nem fejszével kellene tesztelni, hanem elkezded ütni egy 3310-zel... - L3zl13

Új hozzászólás Aktív témák