Új hozzászólás Aktív témák

  • waccamár

    senior tag

    válasz kenand #14 üzenetére

    Én óvatosan vezetek, nagyon figyelek az állatokra, macskákra... Egyik kedvenc állatom, nem is tudom mit csinálnék ha mégis véletlen elütnék egyet...

    DE!!!

    Attól, hogy ÉN figyelek, attól adott esetben az én macskámra más nem figyel.

    És persze igen az lenne a megoldás ha körültekintően vezetnének az emberek ahogy írod, de mivel nem így teszik így a másik megoldás az marad, hogy nem engeded ki az állatot, mert ha más nem tud rá vigyázni akkor neked kell...

    Nekünk is itthon voltak hagyva a macskák amíg dolgoztunk.

    Sőt valamikor 2 napra is magukra hagyjuk, akkor is elvannak, kamerán látjuk őket. 2 napnál tovább maradunk akkor azért már hívunk olyat, aki ránéz.

    Igen persze vágyódik kifelé ha már tudja, hogy mi van ott, de akkor sem kell kiengedni. Nem lesz depis, hozzászokik.

    Mi a zacskós macskakajákról is lehoztuk őket. Eleinte reggel-este kaptak zacsisat meg szárazat. Aztán utánanéztünk, megnéztük az összetevőit és kb. semmi hasznos nincs benne csak macskáknak ízfokozó hogy zabálja kétpofára és azt higgye a gazdi hogy milyen jó... De tápértéke nincs csak rákattan az ízére.

    Nehéz volt lehozni őket róla, hetekig tartott. Hetekig rinyáltak, sírtak, tomboltak reggel meg este mint a kisgyerekek. "Igényelték", mondhatnánk :D De nem adtunk nekik és lejöttek róla.

    Azóta csak és kizárólag friss víz és jó minőségű 85+% hústartalmú száraz táp van nekik kint és már nem tombolnak. Nem zabálnak be, mert tudják, hogy mindig ott van. Egészségesek, szép a szőrük, szép hosszú a bajszuk.

    Szóval lehet nevelni és nem az van, hogy ha kivágyódik akkor hát legyen, menjen ki, hát úgy kivágyódik.

    Persze lehet úgy is.

    Nem vagyunk egyformák, én csak az én véleményemet és nézőpontomat írom le. Másnak más a prioritás, nekem az, hogy egészséges és hosszú életű legyen a macsekom.

Új hozzászólás Aktív témák