Új hozzászólás Aktív témák

  • quad406

    csendes tag

    válasz 8nemesis8 #342 üzenetére

    Nem tudom az emag honnan szerzi be a termékeit, de sokmindenben drága.
    A legolcsóbb automata a Mini Me, a neten olyan 22.000 körül láttam. De 5-ig el tudok számolni én is és az ingyen van. :D (Kb. 5 mp alatt jön ki 50 ml eszpresszó)
    Igen, a Bodrik által is említett Café Royal kifejezetten a DG-hez jó. A Müllerben oda is írják az árcédula mellé. Bár Café Royal kapszula létezik Nesperssohoz is, de annak más a csomagolása. Nem tudom, hogy az kapható-e a Müllerben. Nem néztem.
    Ezekről az Alis utántöltőkről nincs infóm. Valaki vásárolt itt régebben ilyesmit és ígért beszámolót, de úgy emlékszem, hogy végül nem írt semmit. :( Amit én anno a gép vásárlása után nézegettem, annak az ára vetekedett a gép árával, úgyhogy inkább letettem róla.Igaz, hogy az rozsdamentes acélból volt. Van értelme az utántöltésnek, mert így ihatod a kedvenc kávédat, ha van rá időd és módod, hogy pepecselj vele. Én is a munkahelyemen iszom DG-t mint Bodrik. Ott elég hülyén nézne ki, hogy kávézás előtt ilyen kis kapszulákat töltögetek. :D Meg időm sincs rá.
    Ha a DG mellett teszed le a voksod, akkor én az eredeti kapszulákat ajánlom. Szinte egymást érik a nagy áruházláncokban a 4+1 akciók. Igaz ugyan hogy meg kell vásárolnod egyszerre 5 dobozzal de így kb. 1200 Ft-ba jön ki egy.
    Az utángyártott kapszulákkal csak a baj van. Vagy az ízük csapnivaló, vagy a kapszula minősége az. Tapasztalatom szerint egyedül a Mülleres Café Royal rúg még labdába, bár a tegnap vásárolt Lungo nem az igazi. Majdnem annyira rossz mint a Spar-os, de azért még elmegy. A Grande az nem rossz.

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák