Új hozzászólás Aktív témák

  • keIdor

    titán

    Kanada az egyik olyan ország, ahova el akarok jutni. Mindenképpen, mindenáron! Európában nagyon sok helyen jártam már, imádom is, de Kanadába is rettenetesen el akarok jutni! Nagyon rendes nép, ha minden nép olyan lenne a Földön, mint a kanadaiak, akkor nem lenne se háború, se erőszak, se éhezés, se semmi...

    Érdemes elolvasni ezt a cikket. Nem is lepődtem meg azon, hogy kanadai nagyvárosok vezetik a listát...:) (viszont Bécs-en igen, bár mindig is tudtam, hogy valahol Ausztria is egy "mini" Kanada. Nagyon igényes ország az is. Még a táj is hasonló...)

    Kicsit irigyellek, a cikk amúgy nagyon jó, viszont még linkelhetnél képeket ha vannak. Repülős is jöhet! :R

    Különben mennyi Ferrari-t, Lamborghini-t láttál? Mivel autób*zi is vagyok, csinálhatnál ritkaságokról is képet, ha még kint vagy! Dodge, Pontiac stb. minden jöhet. A francián, (nép)olasz hiányon nem lepődtem meg, én se szeretem őket... bár a Peugeot nem rossz, de a többi... még talán a Citröen C5, amit elfogadnék, de a belseje nem tetszik.

    [ Szerkesztve ]

    ¡GLORIA A LAS PLAGAS!

Új hozzászólás Aktív témák