Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • #21346560

    törölt tag

    válasz Ezekiell #36 üzenetére

    Mármint a mai fiatalok előtt tekintélyt?! :C

    (#41) nemlehet Azért egy kicsit kevered a dolgokat. Teljesen más a Rendőr-igazoltatott viszony, mint a Tanár-diák. Amit leírtál, az a te véleményed, de attól még nem biztos, hogy neked van igazad.

    (#43) Bird Szerintem ez egy kirívó eset, kirívóan rossz tanárral, aki visszaélt a hatalmával...

    (#47) fatpingvin +1

    (#63) toeki Hát igen, csámcsognak azon, hogy régen milyen szar volt a "rendszer", miközben a mostani 100x jobban működik ugye? 100x inkább járnék iskolába a 80-as években, mint most.

    (#64) Mr X Nagyon jó meglátás! Igazából a tanártól kapott pofon azt tanította meg, hol a határ!

    (#71) Ezekiell Mi sem értjük mit nehéz megérteni azon, hogy más korban élsz, nem értheted mi volt akkor! Egyébként túlzol, nem a verésről van szó, hanem a néha jókor, jó időben adott pofonról. Az nem verés...

    (#75) frescho Jól leírtad! :R

    (#76) tlac Abban a korban igazából elfogadottabb, és egyszerűbb is volt egy pofonnal elintézni az 1-est, mint leülni, és fél órán keresztül magyarázni a gyerkőcnek, hogy 20 év múlva sokkal jobb élete lesz, ha tanul...

    (#78) blackrulz "Ahogy volt olyan tanár, aki ha becsukta az ajtót és mögötte jöttél be, 20 fekvő by default az osztály előtt-ről indult a licit, visszaesők ennél szarabbul jártak. A leglinkebb srácok szemében is láttad a pánikot amikor becsöngettek és tudta hogy azzal a tanárral van órája, instant indult." Látod nem gondolod végig amit írsz! Felénk ezt hívják megszégyenítésnek!

    (#81) blackrulz Nagyon jól leírtad! Régen az volt, ma ez van.

    Talán erre pont jó szösszenet az egyik haverom, aki szerint (30 éves) a mobiltelefon és a fejlett autók is rossz dolgok, sokkal jobb volt a vezetékes korban Ladával.
    Erre szoktam neki mondani, hogy szerintem azok is rosszak, sokkal jobb volt postagalambbal, szekérrel.
    Változnak a korok, kár hasonlítgatni!

    20 év múlva meg azokat fogják kiröhögni, akik a mai "rendszert" istenítik.

Új hozzászólás Aktív témák